Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.8T AEB] Napęd Quattro


norek

Rekomendowane odpowiedzi

skrzynia, wał napędowy, dyferencjał, tylne wachacze, amorki, skprężyny i pewnie wiele innych rzeczy :)

powinieneś się spokojnie w 10 kaflach zmieścić

powodzenia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wygląda sprawa płyty podłogowej w FWD i AWD. Są takie same ?

Przed chwilą czytałem na tym forum że nie ;)

Editt:

O! http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=4316

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, ale czy ktoś szczegółowo mógłby opisać co trzeba konkretnie przerobić w płycie podłogowej (jak wymienie bak to tylko go trzeba zamontować czy co?). Jak z tylnym zawieszeniem i wahaczami trzeba dorabiać mocowania wahaczy (tulei metalowo gumowych) itd. Byłbym bardzo wdzięczny jakby koś mógł to szczegółowo opisać, albo jakby ktoś miał fotki płyt połogowych A4 FWD i AWD. Z góry dzięki za info. POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, ale czy ktoś szczegółowo mógłby opisać co trzeba konkretnie przerobić w płycie podłogowej (jak wymienie bak to tylko go trzeba zamontować czy co?). Jak z tylnym zawieszeniem i wahaczami trzeba dorabiać mocowania wahaczy (tulei metalowo gumowych) itd. Byłbym bardzo wdzięczny jakby koś mógł to szczegółowo opisać, albo jakby ktoś miał fotki płyt połogowych A4 FWD i AWD. Z góry dzięki za info. POZDRAWIAM

jak niby chcesz zawieszenie wielowahaczowe przymocować do nadwozia, gdzie poprzedni była oś z wahaczami wleczonymi?

Może jakieś tuleje przyspawasz?

Trzebaby zmienić cały tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, najlepszym rozwiązaniem chyba jest wyciąć tylną część nadwozia z płytą podłogową i wspawać tam element pochodzący od czteronapędowego. W firmie VTG dorobili tak napęd w A3 dali tam z audi TT. Tak więc zbieram kasiore i do roboty. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, najlepszym rozwiązaniem chyba jest wyciąć tylną część nadwozia z płytą podłogową i wspawać tam element pochodzący od czteronapędowego. W firmie VTG dorobili tak napęd w A3 dali tam z audi TT. Tak więc zbieram kasiore i do roboty. Pozdrawiam

tylko zeby wartosc przerobek nie przekroczyla wartosci auta... ;) ja sprzedalbym to co masz i kupil quattro jesli tak bardzo Ci na tym zalezy, wyjdzie taniej i bedzie mniej problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, ale troche kasy już zainwestowałem w swoją A4 i nie za bardzo uśmiecha mi się sprzedaż jego, a zresztą czas pokaże. POZDRAWAIM

Spróbuj sprzedać za zadowalającą dla Ciebie sumke, wtedy jak nie pójdzie to przeróbki ;)

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...