Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czy ta felga podejdzie do b6?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, zastanawiam sie nad takimi felgami do A4 B6

8Jx18
ET32
Średnica otworu centrującego: 72,6mm.
wiem, ze w b6 jest 57,1, czyli rozumiem, ze mam tu dokupic pierscien centrujacy z 72,6 na 57,1? czy felga nie bedzie obcierac? czy nie bedzie za bardzo schowana, jezeli bedzie to jaki dystans? jaki profil i szerokosc opony? auto jak w profilu, obnizone jakies 4-5cm, pozdrawiam, dzieki
318cebd82fbd09e2.jpg

Edytowane przez aras_85

Opublikowano

Proponuję oponę 225/40 no chyba, że wolisz iść w naciąg to oczywiście węższą. Bez pierścienia centrującego ich nie założysz. Z takim ET powinny być już ładnie wypchnięte ale o obcieraniu nie ma mowy przy takim obniżeniu.

Opublikowano
  • Autor

A co myslicie o tym wzorze felg do srebrnego auta? Jak z jakoscia stoi ta firma? MSW by O.Z. podobno, made in italy

Opublikowano

A co myslicie o tym wzorze felg do srebrnego auta? Jak z jakoscia stoi ta firma? MSW by O.Z. podobno, made in italy

Witaj,

Dobór wzoru to indywidualna sprawa.

Osobiście nie wierzę w slogany typu MSW by O.Z.

MSW zawsze było marką bardziej "budżetową", pytanie czy nie kosztem jakości?

O.Z. Jest ekstraklasa.

Znajdż ładną O.Z. Superleggerę :D

Pozdrawiam!

Opublikowano

Wiadomo, że produkty renomowanych firm są lepszej jakości i chyba każdy to powie. Do mnie akurat taki wzór przemawia jednak pytanie jak będzie z jakością, zwłaszcza, że rant jest polerowany. Decyzja należy do Ciebie ;)

Opublikowano
  • Autor

Felgi zakupilem, ale osadzenie to ET48, zamiast ET32, teraz pytanie jakie dystanse zalozyc zeby to ladnie wygladalo i nie obcieralo?

Opublikowano

Felgi zakupilem, ale osadzenie to ET48, zamiast ET32, teraz pytanie jakie dystanse zalozyc zeby to ladnie wygladalo i nie obcieralo?

Witaj,

Na front dawaj 13 mm a na tył 18mm i będzie :)

Do tego oczywiście odpowiednio dłuższe śruby kuliste,

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

Felgi zakupilem, ale osadzenie to ET48, zamiast ET32, teraz pytanie jakie dystanse zalozyc zeby to ladnie wygladalo i nie obcieralo?

Witaj,

Na front dawaj 13 mm a na tył 18mm i będzie :)

Do tego oczywiście odpowiednio dłuższe śruby kuliste,

Pozdrawiam!

przod ok, tak myslalem, ale tyl nie za duzo? to wyjdzie et30, jaka jest wartosc graniczna?

Opublikowano

ET 30 wejdzie ze spokojem. Ja u siebie planuję dzięki dystansom osiągnąć ET 25-27 :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.