Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zestaw wahaczy MasterSport z Gorlic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, od jakiegoś czasu obserwuję aukcje z zestawem wahaczy MS i znalazłem ofertę za 399zł z miejscowości Gorlice, czy ktoś kupował od tego sprzedawcy i może je polecić?

Daję link do aukcji http://olx.pl/oferta/komplet-wahaczy-vw-audi-a4-golf-nowe-master-sport-germany-CID5-ID8gMEH.html#5d31786d46;promoted

Znalazłem jeszcze sklep w Gorlicach MS ale tam cena tych samych wahaczy to 885 zł, więc jest to zastanawiające.

Mam nadzieję, że ktoś się wypowie :)

Opublikowano

Przeczytałeś dokładnie opis ogłoszenia? Chyba nie, bo z opisu można wywnioskować że koleś kupił go sobie ale już mu nie jest potrzebny. Bo nawet w opisie jest że brak paragonu.

Opublikowano
  • Autor

Przeczytałeś dokładnie opis ogłoszenia? Chyba nie, bo z opisu można wywnioskować że koleś kupił go sobie ale już mu nie jest potrzebny. Bo nawet w opisie jest że brak paragonu.

Tylko, że to ogłoszenie widnieje już z miesiąc i koleś z aukcji handluje tym raczej hurtowo. Nie chce mi się wierzyć, że miesiąc czasu i nikt nie kupił zawiechy o tyle tańszej niż na allegro.

Opublikowano

Przeczytałeś dokładnie opis ogłoszenia? Chyba nie, bo z opisu można wywnioskować że koleś kupił go sobie ale już mu nie jest potrzebny. Bo nawet w opisie jest że brak paragonu.

Tylko, że to ogłoszenie widnieje już z miesiąc i koleś z aukcji handluje tym raczej hurtowo. Nie chce mi się wierzyć, że miesiąc czasu i nikt nie kupił zawiechy o tyle tańszej niż na allegro.

Faktycznie bardzo dziwne, że przez miesiać nikt nie kupuje zawiechy O TYLE TAŃSZEJ (czytaj 100zł) bez paragonu, czyli bez gwaranacji, nie wiadomego pochodzenia, bez realnch zdjęći pewnie jeszcze gość nie wysyła "za pobraniem" tylko przy przedwpłacie. Kurde, fakt... a to aż 100zł taniej. Ludzie gdzie macie mózgi ?

Opublikowano
  • Autor

A no właśnie, lepiej sobie odpuścić i kupić gdzie indziej,

Opublikowano

Ale kombinujecie ^_^ Na forum mamy kliku sprawdzonych, rzetelnych sprzedawców części, więc nie ma sensu się rozwodzić nad jakimiś aukcjami dziwnymi aukcjami.... Będzie Pan zadowolony :grin:

Opublikowano
  • Autor

Podaj klubowiczów z forum, do których można napisać o zestaw wahaczy MS :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.