Skocz do zawartości
IGNOROWANY

HERTZ bez zmiany odtwarzacza


jajo123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie otóż pragnę wymienić głośniki przednie w Audi A4 B5 na HERTZ DCX130 z dystansami i adapterami, lecz nie chcę zmieniać radioodtwarzacza (Audi Concert) i tutaj moje pytanie czy oryginalne radio podoła takim głośnikom ? W planie wymiana także głośników tylnych na HERTZ DSK 165 i z tego co czytałem głośniki tylne są zasilane wzmacniaczem. Jest konieczność wymiany radia na nieoryginalne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam podoła ale zmiana radia da dużą zmiane na +. Jeśli chcesz zostać przy fabrycznym radiu to szkoda wymieniać głośniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośniki polecam z osobnymi tweetami, te z hertz wchodzą ładnie w miejsce oryginałów bo delikatnej modyfikacji skalpelem, Radio wypadałoby zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście w stanie polecić jakieś głośniki jeśli chodzi o zastąpienie oryginalnych (blaupunkt) , które pod wpływem czasu się rozleciały, a dokładnie zawieszenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda wsadzać starych głośników, zrobić i nie zaglądać. Co myślicie o tym zestawie ? http://allegro.pl/glosniki-audi-a4-b5-1994-2001-zestaw-zamiast-bose-i5097702231.html Zalecana moc wzmacniacza: 12-60W więc chyba raczej radio oryginalne 20 watowe dało by radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link nie działa. Mądrzy ludzie prawią ,że moc wzmacniacza powinna być chociaż o 10-20% większa niż głośnika. Nigdy na odwrót. Jak sprzęt tylko do fm to ładuj co popadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dsk 165 daj na przód a dcx na tył :)

W dsk masz 2 woofery i 2 tweetery i 2 zwrotnice i sobie wsadzisz tweeterki w ori i bedzie spoko.

Ja mam u siebie tweeterki od dak 165 + zwrotnice + ori 10 cm głośniki w tapicerce z przodu i teraz bede tez wymieniał je na jakieś większe woofery z dystansami, w tylnych drzwiach mam dcx 165.3 a w tylnej półce dcx 690 wszystko grało pod radyjkiem Pioneer z serii uh , ostatnio zmieniłem radio na alpine ida 303 rr i teraz to muzyka rozwala system :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tweetery które drą ryja tak ,że szkliwo pęka na zębach. Dsk to najniższa seria hertza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o tweetery no to masz racje dosyć sa ostre i dobrze dzwonią po uszach ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam serie i ją chwale bo nie cierpię ostrej góry. Na dłuższą mete mózg się lasuje. W poprzednim aucie miałem audio za ok 5tyś, Trochę się osłuchałem dobrego grania nie tylko u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...