Skocz do zawartości
IGNOROWANY

nie działa podsufitka po otwarciu drzwi przednich


marek232

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie co to może być że nie działa podsufitka po otwarciu drzwi przednich? Przy tylnych wszystko ok wczoraj wypiąłem kostkę od zamka z prawej strony ale włożyłem wszystko jak było(pewnie nie powinno się tak robić z akumulatorem) co mogło się stać?

A i ja mam czujnik otwarcia w zamku a4 b5 1995

I do tego jeszcze centralka dziwnie działa np zamyka się z pilota ale już się nie otworzy albo po wciśnięciu bocla blokady u kierowcy nie zamykają się wszystkie drzwi jak wcześniej

bcce43b688.jpg

tą kostkę wyczepiłem ona idzie do zamka w drzwiach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posprawdzaj kostki centralki czy nie zaśniedziały. Sprawdź mikrostyk w zamku czy ma przejście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz oświetlenia to sprawdź bezpieczniki też miałem tak ostatnio u kumpla w aucie i winą był bezpiecznik .. a jeżeli chodzi o centralny wyciąg centralke rozbierz i przeczyść zimne luty i ogólnie cały układ .. sprawdz czy ci sie woda nie dostaje przez lampę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to wszystko stało się jak się bawiłem z tą kostką po włożeniu jej na swoje miejsce słychać było pracę pompki centralnego w bagażniku a lampka już nie zaświeciła

Jeżeli nie masz oświetlenia to sprawdź bezpieczniki też miałem tak ostatnio u kumpla w aucie i winą był bezpiecznik .. a jeżeli chodzi o centralny wyciąg centralke rozbierz i przeczyść zimne luty i ogólnie cały układ .. sprawdz czy ci sie woda nie dostaje przez lampę

to raczej nie bezpieczniki bo po otwarciu tylnych drzwi lampka świeci Edytowane przez marek232
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję opisać mniej więcej co się dzieje :

-po otwarciu drzwi z przodu nie zapala się podsufitka (otwarcie drzwi z tyłu zapala) (od tego się zaczęło)

-auto zamyka się z pilota Ale już nie otwiera jedynie zapala się światło w podsufitce, otwiera się tylko z kluczyka

-wcześniej po naciśnięciu przycisku blokady drzwi kierowcy od środa zamykały się wszystkie drzwi teraz nie

Proszę o pomoc bo już nie mam pojęcia co to może być :-(

Edytowane przez marek232
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może uszkodzona wiązka w gumowej harmonijne? Też sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w gumie wszystko całe problem leży gdzieś indziej

A znajduje się w drzwiach coś bardzo delikatnego na wysokie temp? bo podgrzewałem palnikiem taśmę dekarską ale nie bardzo na tyle że dało się ręką dociskać

Edytowane przez marek232
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat

U mnie nie działa tylko podświetlenie podsufitki to 3 już nad samym bagażnikiem sprawdzałem miernikiem i nie ma tam prądu. Cała reszta podświetlenia działa, Co może być przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...