Skocz do zawartości
IGNOROWANY

regulacja xenonow


gigss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od niedawna jestem posiadaczem audi a4 b5 i zauważyłem że nie równo świecą xenony jak je wyregulować? jak na desce nie ma żadnej regulacji oraz jak można sobie domowymi sposobami dobrą wysokość ustawić żeby nie ślepiło innych ale żeby drogę też dobrze oświetlało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na lampach masz śruby po 2 szt na lampe. ale najlepiej podjedź do diagnosty bo jak sam ustawisz to będziesz wszystkich raził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jak masz ori xenon to ustawianie wysokości lamp powinneś robic z przez złącze tzw. "adaptacja ustawienia swiateł" Wejdź na ADAKO i na dole strony znajdziesz rózne procedury i będzie też o światłach xenonowych.

A masz gotowca żebyś nieszukał. http://www.vag-com.pl/index.php?mod=site&id=7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jak masz ori xenon to ustawianie wysokości lamp powinneś robic z przez złącze tzw. "adaptacja ustawienia swiateł" Wejdź na ADAKO i na dole strony znajdziesz rózne procedury i będzie też o światłach xenonowych.

A masz gotowca żebyś nieszukał. http://www.vag-com.pl/index.php?mod=site&id=7

Ja u siebie mam problem, gdy robię adaptację wyskakuje mi komunikat ERORR, group 001 Not Avaliable. Spotkał się z tym ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sprawdż czy nie ma błedów i przetestuj motorki czy chodzą, chyba na vag-u jest tak opcja jak wejdziesz na sterownik. Stawiam na motorek ze któryś jest zacięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie też mi, kilka osób to podpowiadało, mam nawet kupione silniczki, ale nie mam czasu ich przełożyć


No sprawdż czy nie ma błedów i przetestuj motorki czy chodzą, chyba na vag-u jest tak opcja jak wejdziesz na sterownik. Stawiam na motorek ze któryś jest zacięty.

Jak kasuje błędy i próbuje robić adaptacje to swiatła jeżdżą góra dół, więc myślałem, że silczniki są okej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ktorys motrek nie osiąga pełnego zakresu, normalnie to jak motorki pójdą na maxa w górę i w dół to w oknie wyskoczy adaptacja zakończona i wtedy możesz mechanicznie ustawić wysokosć świecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co zrobić jak się rusza cały środek w lampie? Widać to po smudze światła że drży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy żę masz nie taki motorek lub ktoś tak mocno kręcił że się regulacja skończyła i mocowanie z gwintu się wysunęło i klosz drga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...