Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

regulacja xenonow

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Od niedawna jestem posiadaczem audi a4 b5 i zauważyłem że nie równo świecą xenony jak je wyregulować? jak na desce nie ma żadnej regulacji oraz jak można sobie domowymi sposobami dobrą wysokość ustawić żeby nie ślepiło innych ale żeby drogę też dobrze oświetlało

Opublikowano

na lampach masz śruby po 2 szt na lampe. ale najlepiej podjedź do diagnosty bo jak sam ustawisz to będziesz wszystkich raził.

Opublikowano

Generalnie jak masz ori xenon to ustawianie wysokości lamp powinneś robic z przez złącze tzw. "adaptacja ustawienia swiateł" Wejdź na ADAKO i na dole strony znajdziesz rózne procedury i będzie też o światłach xenonowych.

A masz gotowca żebyś nieszukał. http://www.vag-com.pl/index.php?mod=site&id=7

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Generalnie jak masz ori xenon to ustawianie wysokości lamp powinneś robic z przez złącze tzw. "adaptacja ustawienia swiateł" Wejdź na ADAKO i na dole strony znajdziesz rózne procedury i będzie też o światłach xenonowych.

A masz gotowca żebyś nieszukał. http://www.vag-com.pl/index.php?mod=site&id=7

Ja u siebie mam problem, gdy robię adaptację wyskakuje mi komunikat ERORR, group 001 Not Avaliable. Spotkał się z tym ktoś?

Opublikowano

No sprawdż czy nie ma błedów i przetestuj motorki czy chodzą, chyba na vag-u jest tak opcja jak wejdziesz na sterownik. Stawiam na motorek ze któryś jest zacięty.

Opublikowano

no właśnie też mi, kilka osób to podpowiadało, mam nawet kupione silniczki, ale nie mam czasu ich przełożyć


No sprawdż czy nie ma błedów i przetestuj motorki czy chodzą, chyba na vag-u jest tak opcja jak wejdziesz na sterownik. Stawiam na motorek ze któryś jest zacięty.

Jak kasuje błędy i próbuje robić adaptacje to swiatła jeżdżą góra dół, więc myślałem, że silczniki są okej.

Opublikowano

No ktorys motrek nie osiąga pełnego zakresu, normalnie to jak motorki pójdą na maxa w górę i w dół to w oknie wyskoczy adaptacja zakończona i wtedy możesz mechanicznie ustawić wysokosć świecenia.

Opublikowano

A co zrobić jak się rusza cały środek w lampie? Widać to po smudze światła że drży...

Opublikowano

Znaczy żę masz nie taki motorek lub ktoś tak mocno kręcił że się regulacja skończyła i mocowanie z gwintu się wysunęło i klosz drga.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.