Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a4 b7 2.0 tfsi problem z biegami

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałbym się przywitać to mój pierwszy post.

Posiadam Audi A4 B7 2.0 tfsi skrzynia manualna 6 biegowa avant quattro rok 2006. 200 PS

Problem mój polega na ciężkim wbijaniu biegów,tzn przy ruszaniu jeżeli na postoju chcę wbić jakikolwiek bieg coś trzyma, muszę go wbijać na siłę.

Jeżeli wbije i trzymam sprzęgło biegi wchodzą idealnie jeżeli puszcze sprzęgło problem znowu się pojawia. W czasie jazdy wszystko jest ok.

Na zgaszonym silniku wszystko jest OK.

Nie wiem od czego zacząć, czy to są objawy zużytego sprzęgła ?? Wszystko stało się nagle bez katowania samochodu. Samochód ten kupiłem od pierwszego właściciela w Holandii gdzie go użytkuję. Cały czas był serwisowany pewne pochodzenie i pełen serwis. Obecny przebieg 169 000 km. Czy ten samochód posiada dwumas ?? Oznaczenie silnika BGB.

Proszę o rady i dziękuję za pomoc. Pozdrawiam Łukasz


Nikt nie może pomóc ??

Opublikowano

1- regulacja ciegien wybieraka ( badz zuzyte plastiki na nich maja zbyt duzy luz)

2- wymiana oleju w skrzyni

3 - sprzegło

Opublikowano
  • Autor

A można coś więcej na temat tych cięgien ?? Czy może ktoś to robił ??

Opublikowano

Pod lewarkiem zmiany biegów jest regulacja ;) grzechotka torx 6 i do skutku próbujemy ;)

Opublikowano
  • Autor

Pod lewarkiem zmiany biegów jest regulacja ;) grzechotka torx 6 i do skutku próbujemy ;)

Pod tym : mieszkiem: skórzanym czy pod samochodem ??

Opublikowano

Pod mieszkam i pod gabkami. Reguluje ze środka samochodu

Opublikowano
  • Autor

A jak z tym olejem bo dużo osób mówi, że oleju w skrzyni sie nie wymienia. ???

Opublikowano

Wymienia się xd

Opublikowano
  • Autor

Ok czyli pobawię się dopiero w następną sobotę - brak czasu pozdrawiam

Opublikowano

Sorry ale ja także w tym temacie:( już mi ręce opadają:((( mam model 2.0 tfsi Quattro ten 200Km.od jakiegoś czasu miałem problem z wbijaniem pierwszego biegu ,na zimnym ciężko wchodził..polecono wymianę oleju...i tak się zaczęło:( olej nie pomógł ,potem sprzęgło kpl.zero pomocy,potem podobno wybierak,zero efektów,potem regulacja,jeszcze gorzej...aktualnie sam już nie wiem co gość wymienił a co próbował własną inwencją naprawić..efekt ...wczoraj stojąc w korku nie miałem pierwszego biegu:(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.