Ramki boczków

Janis

Witam, posiadam bialutkiego sedana i chciałbym nieco ożywić wnętrze pojazdu. Przyszła kiera od Ski lecz to za mało, chciałbym ramki boczków ( dekory ) okleić alkantarą białą bądź eko-skórą. Macie jakieś inne propozycję? Podsufitkę mam koloru nieco beżowego i nie wiem czy nie byłoby lepiej uderzyć w ten sam kolor lecz trzy kolory we wnętrzu to już taki misz-masz. Rzućcie okiem na aktualne wnętrze: 97556135234018886809.jpg

Edytowane przez Janis

Folia carbon 3m + oczywiście panel środkowy tak samo lub hydrografika bądz dekory + panel środkowy w kolor black piano ewentualnie kolor gołego aluminium też fajnie wygląda lecz inne wynalazki typu biały, czerwony itd do niczego nie pasują.

No i zacząłbym od zmiany radia na początek ,jeśli chcesz środek utrzymać w 100% ori to załóż radio concert I plus ,od razu odmłodzi ci samochód w środku :)

Edytowane przez damianw412

Hmm, dobry pomysł z tym radiem lecz wolałbym coś na USB :( Sorry za offtop ale wiadome jakie radia podejdą do mojego autka bez zbędnych modyfikacji czyteż cięcia? zależy na tym USB

zakładasz cośtakiego i każde radio pasi