Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Altus/Tonsil zna sie ktoś ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej,

Chce sprzedać 2 kolumny, tylko nie wiem jaki to model po zdjeciach na google i allegro też nie widze takich.. Zna sie ktoś ? Jeśli tak to wrzuce ich zdjęcia :)

Opublikowano

Na zdjęciu z tablicy są Altony,gorszy wybór od Altusów.

Opublikowano
  • Autor

Żadne z tych mam 3 głosniki i sa ustawione pionowo syczka na gorze nizej sredniotonowka i na dole niskotonowka. i po bokach wywietrzniki bodajże...

I nie wiem jaki to... z tylnej tabliczki nie odczytam bo juz sie nie doczytam... wiem ze altus/alton/tonsil..

i wszystkie trzy są pionowo...

Opublikowano

To czemu nie dajesz tych zdjęć?

Opublikowano
  • Autor

W robocie jestem, jak wroce to zrobie i wrzuce :)

Opublikowano
  • Autor

Dalej to nie to :D Dobra rano wrzuce bo i tak padam z sił a pewnie wszyscy spią :)

Wstaje i cykam foty :) Kolumny są "stare" Te co pokazałeś nie mają idealnie w jednej lini tych głośników, u mnie są idealnie w prostej lini jeden pod drugim..

Ale to już rano się dowiem myśle co mam :) Rok temu miałem w nich średniotonowki i nisko "regenerowane" bo były całe sparciałe i mi zmienili membrany te boki i moze cewki nie pamiętam.

Ciekawe czy to coś warte będzie :)


Oto on :)8NLG1YR.jpg

Opublikowano

Pierwszy raz takie widzę ale patrząc po głośniku wysokotonowym to muszą być starsze od altusów.

Zbliżoną budowę mają te kolumny http://allegro.pl/kolumny-tonsil-diora-zgb-80-8-903-wspanialy-zestaw-i5124848080.html?source=mlt tylko brak im otworów.

Edytowane przez udiyane

Opublikowano
  • Autor

Na naklejce z tyłu pisze

Unitra Tonsil ZG ( i tu jest napisane długopisem ktory wyblakł ) i chyba 13.98.9-520

8 OHM

Ile W to juz nie odczytam wgl.

A pod tym jeszcze naklejka "11030"


Z drugiej kolumny wyczytalem ze jest 90W

Opublikowano

Głosnik niskotonowy wystaw jesli to ori , z papierowa membrana

zrób zdjecia glosnika od strony magnesów z boku i przodu cenowo 110/150pln

dodatkow

opisy z glosnika , membrany widze guma czyli lipa , kopułki wgniecione jedna wymieniona zawieszenie pewnie tez

podeslij zdjecie 2 glosnika i opisy na oko to Gdn 25

Dalej wycenimy i na tab ew all

Edytowane przez michałswd

Opublikowano

Krzysiek nie zapominaj jeszcze o Altusach 120 które sam posiadam

Opublikowano

Zdaje się,że sopran w twojej i prawej z allegro jest z czeskiej tesli,basowy na 100% tonsli,więc może skrzynia jest czeska,a bas wymieniony na krajowy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.