Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

co to za komunikat na komputerze?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

proszę pomóżcie rozszyfrować mi błąd na komputerze. Jechałem autostradą i się zapalił... ale niestety licznik jest jaki jest a w chwili obecnej nie mam dostepu do komputera z programem żeby sprawdzić bład.... komunikat pali się cały czas nawet po włączeniu i wyłączeniu silnika, nie zapaliła się żadna dodatkowa kontrolka...c178a14be5b4ab0bgen.jpg

Opublikowano

Szczerze to wygląda że FIS podziękował za współpracę.

Opublikowano
  • Autor

ale że wyświetlacz?? mam ten samochód od kilku dni ale nie było problemów zapalały sie rózna komunikaty np. o braku płynu do spryskiwaczy a teraz coś takiego.... a dyskusji nie podlega że wyświetlacz do wymiany!

Opublikowano
  • Autor

Wydaje mi się ze komunikat o minimalnym poziomie oleju byłby czerwony? Oil sensor możliwe... Poszedlem przestawić samochód na prosty teren żeby sprawdzić poziom oleju, o dziwo komunikat nie świeci... Dodam ze pada ostry deszcz i jest wilgotno... Może cos z kostka od czujnika?? Za chwile jeszcze pójdę sprawdzić jak przedstawia się poziom oleju...

Opublikowano

Wydaje mi się ze komunikat o minimalnym poziomie oleju byłby czerwony

nie, jest zółty

żeby sprawdzić poziom oleju, o dziwo komunikat nie świeci

boś otworzył maske i komp uzał,że wymieniles olej,ew.dolałeś olej czyli masz odpowiedz co sie wyświetla na fis

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze nie otworzyłem maski a komunikat juz się nie swiecil. A dopiero później sprawdziłem olej i jest na pól bagnetu... Nic juz z tego nie rozumiem...

Opublikowano

znajdź instrukcję Audi A4 B5 (jest chyba na forum) i tam są opisane wszystkie kontrolki i możliwe przyczyny.

Opublikowano
  • Autor

Jak się dobrze przyjrzeć to faktycznie jest tam kominikat nie pil sensor tylko OIL MIN... Nie zmienia to faktu że olej w silniku jest...

Edytowane przez damiana45

Opublikowano

Płyn do spryskiwaczy się konczy

Opublikowano
  • Autor

inwestować w czujnik oleju?? ma ktoś jakieś symbole tego czujnika do silnika 1.8 turbo?? czy wszystkie są takie same?? czy może zacząć od czegoś innego? nie od czujnika?


podpiąłęm komputer... błędów brak. elektronik mówi że to wina licznika? może tak być? zapala sie kontrolka rezerwy a wskaźnik pokazuje około pół baku... mówi też że można wymienić licznik ale potrzebny jest kod immoblisera, którego chyba nie mam...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.