Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przetarty boczek - naprawa


hormon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam minimalnie przetarty boczek od strony kierowcy w fotelu sport (skóra+speed) w b6. Ogarniał ktos już moze samodzielną naprawę takiego uszkodzenia czy lepiej oddać od razu do tapicera?

WP_20150306_001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak chcesz samodzielnie to naprawić ? przecież trzeba wymienić cały element

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego mówię Ci że trzeba wymienić cały element i bez odpowiedniego sprzętu tego nie zrobisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj na temat farb do skor. jest firma ktora dorabia kolor farby pod zagłówek czy inny element. kolega robil i za***iście to wyszlo a mial podobnie uszkodzony boczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a ile jest nalatane ze tak boczek przetarty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za różnica ile ma ? To temat ile ma się przebiegu? Jedni mogą mieć 150 tys i tak rozwalony fotel z racji tego że nie są szczupli , robią bardzo małe trasy i często wychodzą. Kwestia indywidualna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za różnica ile ma ? To temat ile ma się przebiegu? Jedni mogą mieć 150 tys i tak rozwalony fotel z racji tego że nie są szczupli , robią bardzo małe trasy i często wychodzą. Kwestia indywidualna.

tak zgadzam sie ze to nie jest temat odnośnie przebiegu ale chyba wolno zapytac przy jakim przebiegu takie cos występuje?tak zgadzam sie ze przy 150 tys moze byc wytarty ale jesli ktos konserwuje odpowiednio to nie powinno się tak wytrzeć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg ori 255tys. Ale zgadzam się że kluczowe znaczenie ma to jakiej postury jest kierowca i jak często wsiada. Mi boczek załatwiła żona- niewielkiego wzrostu i przysuwała fotel max do przodu. Napisałem do lederzentrum z moim problemem i dostałem odpowiedź, że stosując ich środki można wykonać taka naprawę, jednak zabieg będzie krótkotrwały i dosyć kosztowny - ok 400zł. Na razie szukam jakiegoś kumatego tapicera w małopolsce który ogarnął by mi boczek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj na temat farb do skor. jest firma ktora dorabia kolor farby pod zagłówek czy inny element. kolega robil i za***iście to wyszlo a mial podobnie uszkodzony boczek.

odnośnie farb na pewno trzeba brać z górnej półki, znajomy kupił auto i cała farba została na jego spodniach :)

ja bym naprawiał sadze ze to koszt ok 200 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Farba farbą, ale na allegro są szpachle do skóry które po nałożeniu wyglądają jak normalna skóra, i to dopiero się lakieruje.

Na youtubie oglądałem kiedyś poradnik jak to się robi i ratowali naprawdę zajeżdżone fotele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...