Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wycieraczki a listwa śniegowa...


matisstz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam małe pytanko odnośnie wycieraczek w mojej audi A4 B6

wczoraj odebrałem komplet wycieraczek z serwisu i zauważyłem że na jednej jest mocowanie na listwę śniegową a na drugiej już nie,

na wcześniejszych tych co są jeszcze na samochodzie są na oby dwóch czyli lewej i prawej owe mocowania, ale jest tylko jedna listwa śniegowa i tu pojawia się moje pytanie czy takie listwy występują oryginalnie tylko po stronie kierowcy czy na oby dwu ramionach wycieraczek ? bo sam już zgłupiałem... jeżeli na jednej stronie to poprzedni właściciel założył dwie prawe wycieraczki może takie dostał a jeżeli są dwie to serwis musiał z czymś się pomylić

moje pytanie może okazać się błahe dla co niektórych ale szukałem na necie i nie znalazłem konkretnej odpowiedzi a nie mam nawet jak na złość żadnego auta pod nosem z mojego modelu aby podpatrzeć...

z góry dziękuję za odpowiedź

PS paradoks odnośnie wycieraczek i ich dostępu w Polsce jest problem aby dostać oryginalne przeważnie zamienniki a w Niemczech idzie dostać bez problemu a na naklejce z kodem i numerem części widnieje napis Made In Poland :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest listwa śniegowa tylko dociskowa.

U mnie też jest jedna (od kierowcy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź teraz już wiem co to jest dokładniej i że jest jedna :)

dzięki jeszcze raz i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...