Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Warszawa - poszukuję mechanika który ogarnie wał napędowy


PaniczWayne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam warsztatu/mechanika który kompleksowo zajmie się tematem naprawy/regeneracji/wymiany wału napędowego w mojej A4 B5 Quattro. Wiem że to trudny temat, ciężko znaleźć odpowiednie części, wyważyć potem wał, generalnie zrobić tak, żeby nie było gorzej niż wcześniej. Macie kogoś kto zna się w temacie ?


Naprawdę nikt nie ma w wawie nikogo godnego polecenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WAŁCAR Ząbki

http://www.waly.com.pl/index2.php

Znają się na tym rozsądne ceny.

Dzwoniłem do nich wcześniej, ale nie podejmują się napraw do Audi. Nie mają części do tego i nie chcą niczego polecać. Potrafią sprawdzić wał i go ewentualnie wyważyć, ale sami się napraw przegubów itp się nie podejmą.

Potrzebuję żeby ktoś się zajął tematem szarpania i stuków kompleksowo, czy to wału czy tylnego mostu.

Póki co udało mi się umówić z Karolem z Raszyna, w nim pokładam swoje nadzieje ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do nich wcześniej, ale nie podejmują się napraw do Audi. Nie mają części do tego i nie chcą niczego polecać. Potrafią sprawdzić wał i go ewentualnie wyważyć, ale sami się napraw przegubów itp się nie podejmą.


Potrzebuję żeby ktoś się zajął tematem szarpania i stuków kompleksowo, czy to wału czy tylnego mostu.

Póki co udało mi się umówić z Karolem z Raszyna, w nim pokładam swoje nadzieje ;-)

Cześć. Możesz mi opisać jakie dokładnie masz problemy ze swoim audi ? Bo aktualnie borykam się z dziwnymi drganiami w tylnym zawieszeniu i nie mogę dojść o co chodzi... ;( być może mamy podobny problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...