Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ B5 AFN] odpalił, zgasł i juz kicha Pomocy


Boberro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam wielki problem odpaliłem dzisiaj moją audice na parkingu pochodziła 30 sekund po czym zgasła sama i juz nie dało się jej odpalić, wczoraj miałem wymieniony filtr paliwa, mam też złożony antynapad ( może to on powoduje że auta nie da sie odpalić?) rozrusznik kręci ale nic nie zaskakuje bestia, chyba została mi tylko laweta.........

[ Dodano: 27-01-2007, 20:11 ]

a ha antynapad nawet jak przestawie w tryb serwisoway to nic nie zmienia, drugim kluczykiem tez nie zaskakuje, bezpieczniki sprawdzone ma ktoś jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontrolka sie nie zapala

[ Dodano: 27-01-2007, 22:29 ]

jest sugestia mojego kolegi że pasek rozrządu mógł przeskoczyć ale w to nie wierzę.... samochód zgasł bez dodawania gazu i nie było żadnego dziwnego odgłosu długo kręciłem potem pare razy rozrusznikiem nawet już cos łapał na sekunde dwie dym z wydechu leciał he he ale nic totalny kibel

[ Dodano: 27-01-2007, 22:30 ]

jak kręce rozrusznikiem to nic nie puka poprostu jakby paliwa nie miał, nie dolewałem żadnych dodatków temperatura na zewnątz była -1stopień pół baku ON

[ Dodano: 27-01-2007, 22:30 ]

jak kręce rozrusznikiem to nic nie puka poprostu jakby paliwa nie miał, nie dolewałem żadnych dodatków temperatura na zewnątz była -1stopień pół baku ON

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boberro, jak kontrolka wczesniej sie zapalala, a teraz nie to wina kompa, chyba ze to zbieg okolicznosci i sie zarowka przepalila.

Nie grzebales nic przy kompie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boberro, sprawdz czy zawor przy pompie dziala.

Jesli tak to odkrec rurke od wtryskiwacza i zobacz, czy paliwo idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boberro, szukac przyczyny. Jak nie idzie to albo zawor walniety albo cos co nim steruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaczął od najprostszej rzeczy :)

Zaciągnąć auto do ogrzewanego garażu, włączyć mu farelka na noc, a rano spokojnie wsiąść i pojechac na porządną stację benzynową. Wlać porządnego gnoju do baku i wspomóc ćwiartką denaturatu.

Kolega przerabia właśnie klasyczny przypadek zamarzniętej wody w paliwie :)

Filtr paliwa odpowietrza się po 30 sekundach pracy silnika i nie powinien się zapowietrzyć 0 chyba że został źle założony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie chciałbym podziękować koledze kalina ( Pawłowi ) za poświęcony czas w niedzielę warunki pogodowe też nie są sprzyjające, okazało się że filtr paliwa źle był zamontowany, i zapowietrzył sie cały układ a w filtrze pusto było. Tyle wiem teraz muszę poskładac porządnie filtr i odpowietrzać, czy odpowietzrać rozrusznikiem czy inaczej????jest może jakiś patent.

Paweł dziękuje jeszcze raz :564: :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...