Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki podłokietnik do A4 B5 96r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaki podłokietnik będę musiał kupić by pasował mi do A4 B5 96r ??

Opublikowano

orginalny

Opublikowano

Może być przedliftowy lub poliftowy możesz również z passata b5 kupić ale jest brzydszy według mnie

Opublikowano
  • Autor

A jak z montażem ? Trzeba kupować specjalny tunel pod to czy da radę do każdego zamontować?

Opublikowano

nie tunel jest uniwersalny, wystarczy wyciac dziure na lape ktora jest zaznaczona od spodu

Opublikowano

Od wewnętrznej strony masz obrys linii jak masz wyciąć

Pozatym.reszta mocowań miejsca na śrubki itp jest p&p zakładasz skrecasz i cieszysz się nowym modem [emoji2] [emoji2] [emoji2]

Edytowane przez sebidi

Opublikowano
  • Autor

Często widzę jak piszecie p&p co to jest ^^ ?

Opublikowano

p&p = plug & play

wkładasz i gra :decayed:

znaczy, że bezproblemowy mod jeśli nie masz dwóch lewych rąk

pozdro

Opublikowano
To nie jest orginal tylko nowa chińska podjebka która trzeszczy jak gnoty starej babci

Juz lepiej bierz takihttp://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5176982664

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Panowie a czy podłokietnik z A6 C5 spasuje do A4 B5? Zakładał ktoś moze ?

Opublikowano

nie kupuj chinskiego z allegro bo z wnętrza zrobi Disco Polo

Opublikowano

Nie pytam o chińczyka. Mam ori z A6 w idealnym stanie dlatego pytam.

Opublikowano

Np taki możesz sobie kupić jak ja to zrobiłem ładny nie połamany i nie drogo :banan::banan:

:huh:umGsjy.jpg

Opublikowano

Ja posiadam taki tunel środkowy moje pytanie brzmi czy da radę w nim zamontować podłokietnik czy trzeba kupować cały nowy tunel z podłokietnikiem??

http://imgur.com/FO3VJdW

Opublikowano

Wpasujesz pod normalny tunel tylko musisz wyciąć dziurę. Tylko kup podłokietnik z metalową łapą bo inaczej go nie zamontujesz.

Opublikowano

Wpasujesz tylko ja zakupiłem z tego względu żeby nie ciąć a żeby było ori :grin: a trafił mi się ładny z super cenie i z kierą odrazu to co nie łyknąć takiego zestawu :banan:

Opublikowano

Spotkaliście się koledzy z zamiennikiem ori podłokietnika? Zobaczyłem coś takiego teraz na Allegro przypadkiem i powiem że nie głupie...

http://allegro.pl/podlokietnik-audi-a4-b5-i-vw-passat-b5-stelaz-i5097348623.html

Ma to sporo plusów: wygląda jak ori, można mieć w skórze i materiale, jest zestaw montażowy, a co najważniejsze cena bardzo niska.

Niby ori to ori, ale ciężko jest dorwać ładny egzemplarz bo albo połamane zawiasy, albo skóra wyświechtana, albo ktoś woła 2 stówy.

Ktoś ma coś takiego? Co myślicie?

Opublikowano

jak ori to moze i on jest ale w passacie a nie w audi..... skorka moze podejdzie jak ktos ma czarna skore w aucie, zaden inny kolor nie podejdzie zeby pasowalo pod ori tapicerke, wyskakuje/lamie sie zatrzask z przodu no i trzeszczy......cena spoko

Opublikowano

I wykonany jest z przetopionych butelek plastikowych [emoji16] [emoji16]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.