xdanielx

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez xdanielx

1. Dzisiaj, czyli sobota, przed godziną, czyli koło 21 z minutami pod kinem w Janowie Lubelskim widziana A4 B6 avant koloru szarego nr. rej. LBL ..... z ramkami klubowymi
  2. Po godz. 15 dzisiaj na DK 74 widziana czarna B6 sedan na LLB .... z kierunkami USA.
  3. xdanielx

wskaznik kilometrow

a może in 2 - to inspekcja nr. 2, ustawiana na zmianę oleju albo rozrządu
  4. Przed 20 w Konopnicy widziana biała A4 b5 z esowym zderzakiem. Prawdopodobnie JarusKK
  5. Dziś w drodze na Św. Krzyż spotkane czarne B6 sedan na TOS .... z naklejką b6division nad lewą przednią lampą.
  6. W tym kolorze jest potencjał, pomodzisz z głową i będzie git
  7. xdanielx

Demontaż lusterka

Tak trzeba, zdejmujesz boczek, później odkręcasz chyba 3 nakrętki/śróbki kluczem 10, odpinasz wtyczkę od elektryki i wymieniasz. Składasz w odwrotnej kolejności, poszukaj w warsztacie tematu: Wymiana prawego lusterka na większe z anglika, tam będziesz miał wszystko
  8. pewnie się da jakoś wyrezać, ale więcej z tym zachodu i nerwów, niż z przełożeniem całego
  9. Jak sam zauważyłeś, musisz mieć coś jeszcze... mianowicie resztę z tego angielskiego lusterka. Musisz mieć całe kompletne lusterko, możesz tylko ten trójkąt mocowany w drzwi odpuścić bo go przełożysz. Tu masz temat wyczerpany http://a4-klub.pl/index.php?/topic/63194-all-b5-wymiana-prawego-lusterka-na-duze-angielskie/?hl=%20monta%BF%20%20lusterka%20%20anglika
  10. p&p = plug & play wkładasz i gra znaczy, że bezproblemowy mod jeśli nie masz dwóch lewych rąk pozdro
  11. Dziś o 13:05 upolowany SREBRNY Avant b6 z przyciemnionymi szybami na LLU . . . . i ramkami klubowymi na DK 74 w miejscowości Dzwola. Pozdrawiam
  12. czujnik halla jest w aparacie zapłonowym, wymienić podmienić ten czujnik to dużo roboty delikatnej. Obok kopułki masz wtyczkę wpiętą i to jest właśnie to. Do wymiany musisz wyjąć aparat cały więc najlepiej byłoby go podmienić. Możesz, ale nie musisz mieć problem z innym czujnikiem przy takim błędzie. U mnie wywalało błąd halla a winny okazał się czujnik położenia wału. Niektórzy powiedzą że w ADP nie ma takiego czujnika no ale jest on w bloku silnika, pod filtrem oleju, przewód od niego ciągnie się do szarej wtyki pod zbiorniczkiem płynu chłodniczego. Piszę o tym jakby jednak z hallą i aparatem zapłonowym okazało się wszystko ok
  13. Panie, zarówno jeden jak i drugi odpowiadają za komunikat wyświetlany tą kontrolką, jak za wysoka to przez czujnik w bloku, a jak mało płynu to przez czujnik w zbiorniczku
  14. Jeśli temperatura jest ok i nie skacze powyżej 90 C to prędzej będzie to wina czujnika w zbiorniczku wyrównawczym, przede wszystkim sprawdź czy płynu jest tyle ile trzeba. Musi sięgać przynajmniej minimum, u mnie było troszkę poniżej i przy hamowaniu wywalało tę kontrolkę.
  15. kiko olej, jeśli Ci zależy na wuesce konkretnie 175 to najłatwiej przełożyć silnik 125 ccm. :decayed:bo tak w zasadzie jak ograniczyć moc w tak starym motórze (bo motór jest tylko jeden), można by spróbować zmienić tylko cylinder z tłokiem, ale trzeba byłoby podrążyć temat.
  16. To znaczy, że nie trzeba czekać na jakiś podpis prezydenta i jeszcze 30 dni od zamieszczenia tego w dzienniku ustaw? Dzisiaj mogę siadać i jechać?
  17. i to jest najświętsza racja, tyle w temacie
  18. To o czym piszesz właśnie ma się do tego co napisałem wyżej, żeliwny wytrzyma więcej w przypadku przegrzania, no ale to jest mowa cały czas o awarii, więc w normalnym użytkowaniu nic się nie dzieje. W audi np. 1.9 TDI AFN jest na aluminiowym bloku tak samo 1.8 T oprócz AEB i pewnie nie tylko ten, a ilu użytkowników ma takie silniki?
  19. W przypadku alu bloków nie chodzi tyle o szybsze przegrzewanie, a o częstsze przypadki pęknięcia bloku w przypadku przegrzania. Jeśli masz sprawny układ chłodzenia, a na ewentualne awarie i czerwone kontrolki reagujesz od razu to nic się nie stanie.
  20. W każdym przypadku kiedy policjant Cię chce zatrzymać a jedziesz MOTOCYKLEM to Ty decydujesz kiedy się zatrzymasz. Tylko, żebyś zrozumiał, wg. prawa musisz się zatrzymać, nie zmienia to faktu też, że w sytuacji którą opisujesz złamałeś przepisy, ale nawet w takim przypadku nie możesz gwałtownie się zatrzymać bo gleba no i tyle, co najwyżej zwolnić, zawrócić i zapytać się co chciał ale czy to zrobisz? Czy w takiej sytuacji będąc na ich miejscu porwałbyś się na pościg? Sam musisz odpowiedzieć sobie na to pytanie. BTW nie jeździj tak szybko na ograniczeniach:dziura:
  21. xdanielx

Virtual Tuning

Jeśli wystarczy to proszę:
  22. Masakra:slina: moją remontowałem sam na częściach które miałem, ewentualnie jakichś zamiennikach i obecnie wygląda tak Siedzenie zrobione przeze mnie w sumie od podstaw, tłumik tylko pomalowany jak i obręcze kół, ale i tak uśmiech jest. Powoli może się zadba o detale:wink:
  23. Nie ukrywam, że takie dopieszczanie ma coś w sobie, jednak do chopera mojej "staruszce" daleko- mowa o WSK 125 No ale dzięki za zainteresowanie moim pytaniem:hi: zostajemy przy pieszczeniu co jakiś czas:wink:
  24. Ja używam wełny stalowej do czyszczenia tych elementów, no i nie ukrywam, że to najlepszy sposób jak dotąd, myślałem może, że po takim czyszczeniu wystarczy czymś pokryć element, żeby został ładny na dłużej:decayed:
  25. Witam. Miałbym pytanie do osób które posiadają nieco starsze sprzęty, chodzi mianowicie o to czym zabezpieczyć elementy niklowane (bo chrom to nie jest) przed jakimś utlenianiem czy jak to nazwać. Robi się taki nalot jakby rdzawy, chciałbym tego się pozbyć. Wyczyszczone te elementy z nalotu mam, teraz czym to zabezpieczyć? Smar jakikolwiek chyba nie wchodzi w grę bo będzie łapał kurz i brud, czy wosk zda egzamin? Znowu lakier bezbarwny pewnie odpadnie z gładkiej powierzchni. Poradzicie coś?