Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

5 czy 6 biegów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dokladnie to samo w benzynkach jest za***ista sprawa jak jest szosteczka :diabel: ekonomia na trasie wi wogole lepiej zestopniowana skrzynia

na trasach tak do jazdy po mieście 6 to masakra ... jeździłem sporo Paskiem B7 z 6-ką i powiem że

primo - w-wa korki :kox:

secundo - to pieprzone machanie biegami, zanim rozpędzi się do 60 już trzeba 4 szykować :thumbdown:

na trasie OK .. moto może odsapnąć

sorki ale Ja sie nie zgodze , w Kraku tez sa korki i jakos nie narzekam na machanie biegami , ze niby co 6-stka jest gorsza w miescie...??

Jak dla mnie duzo lepiej mi sie jeździ z 6stką niż z 5tką ( oczywiscie to tylko moje zdanie )

Opublikowano

sorry za male OT , ale jaki to:

Paskiem B7

ten ostatni - B7 albo B6 :mysli: ... nieznam dokładnie oznaczeń modelowych VW :decayed:

a co do rodzaju skrzyni, to wiadomo wszystko ma swoje wady i zalety. powiem tak: najlepiej byłoby mieć automata na miasto i 6 stopniowego manuala na trasę. a ze tak nie można to jakim kompromisem jest 5-czka :>

oczywiście - wszystko IMO ... nie zależy mi wcale żeby kogoś zrażać do 6 czy 5. Wszysko kwestia własnych upodobań ....... i mocnej lewej łydki :decayed:

Opublikowano

Ja bym wolał 5-tke, 6tka to za duzo machania

OT: wogóle dla mnie najlepsze są skrzynie z małą ilością biegów, za to z duzymi różnicami pomiędzy biegami, jeszcze najlepiej z nadbiegiem

Opublikowano

Osobiscie wole 5-tke, niz 6-tke a juz na 100 po miescie, gdzie jezdze w wiekszosci.

Na trasie bez roznicy.

:afro:

Opublikowano
  • Autor

Oczywiscie w końcu kupiłem wersję z 6 biegową skrzynią :cool:

Osobiscie wole 5-tke, niz 6-tke a juz na 100 po miescie, gdzie jezdze w wiekszosci.

Prawda, w 6 biegowej dolne przełożenia są krótsze i w mieście częściej trzeba sięgać po drążek. Ale jakbym miał problemy ze zmianą biegów, kupiłbym automat :th:

Na trasie bez roznicy

Jak nie czujesz różnicy w jeździe pomiędzy 5 a 6 biegową skrzynią to gratulacje :oklaski:

Opublikowano

Osobiscie wole 5-tke, niz 6-tke a juz na 100 po miescie, gdzie jezdze w wiekszosci.

Na trasie bez roznicy.

:afro:

nie no 6-ka na trasie to akurat dobra sprawa - nie można im tego zarzucić

Opublikowano

Pan "verus" ma racje.

Kolosalna roznica!!

Opublikowano

Robi się OT w temacie, nie będzie dalej pisania

Ja wolę 5. A ja bardziej 6.

Zamykam

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.