Skocz do zawartości
IGNOROWANY

5 czy 6 biegów


verus

Rekomendowane odpowiedzi

dokladnie to samo w benzynkach jest za***ista sprawa jak jest szosteczka :diabel: ekonomia na trasie wi wogole lepiej zestopniowana skrzynia

na trasach tak do jazdy po mieście 6 to masakra ... jeździłem sporo Paskiem B7 z 6-ką i powiem że

primo - w-wa korki :kox:

secundo - to pieprzone machanie biegami, zanim rozpędzi się do 60 już trzeba 4 szykować :thumbdown:

na trasie OK .. moto może odsapnąć

sorki ale Ja sie nie zgodze , w Kraku tez sa korki i jakos nie narzekam na machanie biegami , ze niby co 6-stka jest gorsza w miescie...??

Jak dla mnie duzo lepiej mi sie jeździ z 6stką niż z 5tką ( oczywiscie to tylko moje zdanie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za male OT , ale jaki to:

Paskiem B7

ten ostatni - B7 albo B6 :mysli: ... nieznam dokładnie oznaczeń modelowych VW :decayed:

a co do rodzaju skrzyni, to wiadomo wszystko ma swoje wady i zalety. powiem tak: najlepiej byłoby mieć automata na miasto i 6 stopniowego manuala na trasę. a ze tak nie można to jakim kompromisem jest 5-czka :>

oczywiście - wszystko IMO ... nie zależy mi wcale żeby kogoś zrażać do 6 czy 5. Wszysko kwestia własnych upodobań ....... i mocnej lewej łydki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie w końcu kupiłem wersję z 6 biegową skrzynią :cool:

Osobiscie wole 5-tke, niz 6-tke a juz na 100 po miescie, gdzie jezdze w wiekszosci.

Prawda, w 6 biegowej dolne przełożenia są krótsze i w mieście częściej trzeba sięgać po drążek. Ale jakbym miał problemy ze zmianą biegów, kupiłbym automat :th:

Na trasie bez roznicy

Jak nie czujesz różnicy w jeździe pomiędzy 5 a 6 biegową skrzynią to gratulacje :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie wole 5-tke, niz 6-tke a juz na 100 po miescie, gdzie jezdze w wiekszosci.

Na trasie bez roznicy.

:afro:

nie no 6-ka na trasie to akurat dobra sprawa - nie można im tego zarzucić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...