Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4 b6 avant s-line by Tesla

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Od tygodnia jestem nowym właścicielem ww audi. Poszukiwania trwały 3 miesiące....


podstawowe info

2003r
1.9 TDI
203tyś
Jeśli chodzi o wyposażenie:
- elektrycznie ustawiane i składane lusterka
- elektrycznie ustawiany fotel kierowcy oraz pasażera w odcinku lędźwiowym
- podgrzewane przednie siedzenia
- schowki pod siedzeniami kierowcy oraz pasażera
- multifunkcyjna kierownica
- skrzynia biegów multitronic 6 biegów
- ksenony
- funkcja doświetlania drogi do i z domu
- klimatronic
- zdejmowany hak z dwoma kluczykami
- nagłośnienie BOSE
- skóra z alcantarą
- tempomat
- centralny zamek
- navi droga wyświetlana na nawigacji oraz na wyświetlaczu między zegarami
- komputer pokładowy
- ABS
- ESP
- czujniki cofania z przodu i z tyłu
- alufelgi 17 cali
- czarna podsufitka
- roleta tylna z możliwością odgrodzenia bagażnika
- automatycznie ściemniające się lusterko

teraz czas na przerejestrowanie i dopieszczenie auta 002.gif

a tak się prezentuje obecnie

DSC00343J_wnaxaxx.jpg

DSC00344J_wnaxaxe.jpg

DSC00345J_wnaxaxa.jpg

Opublikowano

Bezawaryjności :):hi:

Opublikowano

zacna furka :hi:kolorek super :thumbup1:


jakie plany na grubo czy skromnie?

Opublikowano

Fajny kolorek i ładna felga ;)

Co planujesz zrobić/ przerobić? :P

Opublikowano

ziomek chyba reza maszyne bo cisza w temacie :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

cisza cisza ....bo brak czasu ;/ Planowo za tydzień zostanę Tatą :D

Autem nabiłem 1.5k od zakupu i obecnie nie ma czego się obawiać...

W planach:

-przyciemnienie szyb DONE

- założenie "niedźwiedzia"

- felga 18c SZUKAM

- usunięcie chromów

- podniesienie mocy

- audio (zobaczę) obecnie bose ale mam trochę zabawek ze stajcni DD do wykorzystania

- ...dalej pomyślimy

Przy okazji wrzucę fotki po przyciemnieniu szyb

Edytowane przez pb_tesla

Opublikowano

Gratulacje!!! Syn czy Córeczka? jak Syn, to bedziesz mial dla kogo rezac maszyne :banan:

Opublikowano

dobry wybór jeżeli chodzi o skrzynie. będzie komfort :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Gratulacje!!! Syn czy Córeczka? jak Syn, to bedziesz mial dla kogo rezac maszyne :banan:

Syn :) siedzę obecnie jak na bombie w domu... Dla syna miał być "czerwony"103971367_weherew.jpg ale trafił się konkretny klient z Niemczech i podjelismy decyzję o sprzedaży. Nie był to pierwszy 126p i na pewno nie ostatni :D ...złożę kolejny fajny projekt na 18 urodziny

dobry wybór jeżeli chodzi o skrzynie. będzie komfort :decayed:

zakochałem się w automacie, a jeszcze rok temu mówiłem, że nigdy w życiu...

Edytowane przez pb_tesla

Opublikowano

Poka środek! :)

Opublikowano
  • Autor

Poka środek! :)

jak pogoda dopisze to jutro coś pstrykne

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ciekawy kolor.:) mam takie same felgi. Nie masz problemu z tymi dekielkami?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.