Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Proszę o analizę logów


roman0012

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Klubowiczow!

Bardzo prosze o analize logow,dodam ze sa to moje pierwsze logi gdyz dopiero zaczynam zabawe ze swiezo nabytym interfejsem.Wiem ze logi nie sa wykonane extra klasa,tymbardziej ze nie moge wykonac w gropie 000 a przy logowaniu gr.018 w polach ukazuja sie czerwone napisy informujace o jakims bledzie :embarrassed:wiec prosze o ewentualne uwagi.

A jesli chodzi o A4 to moj glowny problem to odpalanie jak zimny-musze troszke pokreciac by zalapal(jak cieply jest juz ok)

Aha.logi wykonalem narazie statycznie...

img]<a target=http://img139.imageshack.us/img139/3032/beztytuusq1.th.png' border='0'/></a>[br]Dopisany: 13 Październik 2008, 11:50_________________________________________________Widze ze jakis problem.. :confused4:[br]Dopisany: 13 Październik 2008, 11:51_________________________________________________http://img139.imageshack.us/img139/3032/beztytuusq1.th.png' alt='beztytuusq1.th.png'>[br]Dopisany: 13 Październik 2008, 11:52_________________________________________________beztytuu1kx7.th.png[br]Dopisany: 13 Październik 2008, 11:56_________________________________________________beztytuu2au3.th.png[br]Dopisany: 13 Październik 2008, 11:57_________________________________________________beztytuu3ek4.th.png[br]Dopisany: 13 Październik 2008, 12:00_________________________________________________beztytuu4bl3.th.png[br]Dopisany: 13 Październik 2008, 12:02_________________________________________________Prosze o ewentualne uwagi!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze mi ktos powie jak zrobic logi w gr 000. i czemu wywala blad w gropie 018 ..?

zarejestrowac Vag-Com'a ....

po Twoj silnik to nie PD ... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! tak jak prosil spanky zarejestrowalem swojego Vaga i ponawiam temat moich logow...a oto logi ktore narazie zdobylem sie wykonac czyli statycznie + BS

Bardzo prosze kolegow o analize..to co zdolalem zauwazyc to moj kat wtrysku jest zbyt niski i tak jak juz zauwazyl kolega spanky moje autko jest niedogrzane...czekam na jakies komentarze i biore sie za naprawe.a potem ponowie logi :cool1: rowniez dynamiczne.

Pozdrawiam

BasicSetting 000

basicsetting000se6.png

w320.png

BasicSetting 003

basicsetting003vf2.png

w234.png

BasicSetting 004

basicsetting004bi9.png

w222.png

Statycznie 001 003 004

beztytuu4hd8.png

w320.png

Statycznie 007 013

beztytuu2zi4.png

w320.png

Statycznie 011

beztytuu3yl8.png

w281.png

[br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 09:44_________________________________________________Ups.. :embarrassed: chyba cos schrzanilem z tymi linkami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popraw te obrazki bo nic nie widac... i niektore linki nie dzialają ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze teraz bedzie oki

BS 000

basicsetting000kt3.th.pngthpix.gif

BS 003

basicsetting003ta9.th.pngthpix.gif

BS 004

basicsetting004ms2.th.pngthpix.gif

Statycznie 003 001 004

beztytuu4cc2.th.pngthpix.gif

Statycznie 007 013

beztytuu2ul3.th.pngthpix.gif

Statycznie 011

beztytuu3nv7.th.pngthpix.gif

[br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 10:46_________________________________________________Aha..i co moze byc przyczyna nierownych obrotow? :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

statyczny kąt wtrysku jest do regulacji...

zakladam ze dogrzales dobrze fure przed zalogowanie... bo jesli tak.. to termostat kwalifikuje sie do wymiany

Przyczyną falujacych obrotów moze byc zanieczyszczony nastawnik... podobno w Opocznie jest spec od tych tematów ale z tego co slyszałem nie jest tani... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 20 Listopad 2008, 09:33_________________________________________________Witam Kolegow

Sory ze wyciagam stare smieci ale wykonalem mala reanimacje mojej niuni a konkretnie kat wtrysku czyszczenie Imm wymiana filtrow powietrza i paliwa oraz czyszczenie ERG

Wykonalem powturnie logi i prosze o analize

Dodam ze ustawienie kata wtrysku bardzo zmienilo prace silnika :> teraz pracuje cichutko i bardziej plynnie juz nie wspomne o porannym odpalaniu..jest git

A oto logi

BS 000

bs000ul3.png

w833.png

BS 003

bs003cr9.png

w449.png

BS 004

bs004fm0.png

w449.png

BS 011

bs011xv6.png

w449.png

Dopisany: 16 Grudzień 2008, 09:30[/size]_________________________________________________Aha..mam pytanko..czemu jak loguje BasicSeting nie przestawia mi sie np. w gr004 na late??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie dynamiczne i statyczne normalne?

Widzę, że pompa wogóle nie przestawia dynamicznego kąta wtrysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj 004 dyn oraz 004 BS i zaprezentuj.... a tak BTW... nie podoba mi sie to co dzieje sie w 004 stat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj 004 dyn oraz 004 BS i zaprezentuj.... a tak BTW... nie podoba mi sie to co dzieje sie w 004 stat

przecież kolega roman0012 wrzucił BS004 statyczny, brak tylko dynamicznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie moge narazie wykonac Dynamicznych z powodu braku sprzetu ;( logi wykonuje na PC

jestem w trakcie zakupu laptopa i dynamiczne sie ukaza

Zaloguj 004 dyn oraz 004 BS i zaprezentuj.... a tak BTW... nie podoba mi sie to co dzieje sie w 004 stat

Dokladnie.. czemu jak wykonuje BS papa sie nie przestawia :confused4:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2008, 10:20_________________________________________________Aha jesli statyczne normalne cos wiecej powiedza to moge je wrzucic bo posiadam takie

STATYCZNE NORMALNIE

statyczne001003004xd8.png

w1089.png

statyczne007013hi4.png

w769.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reszta OK, tylko furka trochę niedogrzana. Korekcje super, dawka bardzo dobra, tylko ciągle ten regulator dynamicznego kąta :thumbdown:

Albo pękła sprężynka albo coś się zj**... A może to czujnik na pompie - trudno powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...