Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B5 AFB/AKN]Swap AFB na AKN pytania czy zagra ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Jestem nowy!!!

Wybaczcie że może powtarzam temat ale w wyszukiwarce nie znalazłem podobnego, dlatego piszę Ja.

Jestem obecnie w trakcie wymiany silnika AFB na silnik z oznaczeniem AKN. Poczytałem na temat tej wymiany i konkretnie nie uzyskałem odpowiedzi.

Może ktoś już maił doczynienie z taką przekładką??

Prawdopodobnie coś jest z wtryskiwaczami tzn są inne jak w AFB ??

Czy będzie potrzeba adaptacji czy wgrywania map silnika ???

Dziękuję za uczciwe i pomocne odpowiedzi!!!

POzdrawiam

Opublikowano

Wkładasz cały komplet z AKN'a tj ... z pompą i wtryskami ? Czy sam słupek ?

Opublikowano
  • Autor

Wkładasz cały komplet z AKN'a tj ... z pompą i wtryskami ? Czy sam słupek ?

Wkładam sam słupek osprzęt ze starego.

Opublikowano

to wrzucaj i niczym sie nie przejmuj ... żadne adaptacje, kodowania itp nie wchodzą w grę.

Opublikowano
  • Autor

to wrzucaj i niczym sie nie przejmuj ... żadne adaptacje, kodowania itp nie wchodzą w grę.

Ok . Dziś prawdopodobnie będzie odpalony więc się okaże .

To czy tak w ogóle różnią się te dwa oznaczenia w tych silnikach?

Te wtryskiwacze ogarną się z moją pompą??

Pozdrawiam

Silnik włożony, rozrząd, paski, rolki filtry, plyny eksploatacyjne , zawieszenie, klima nabita, geometria zrobiona.

Zimny silniczek odpalił od reki i nawet nieźle pracuje, ale po nagrzaniu zaczyna głośno pracować.Mechanik ma jeszcze nad nim posiedzieć. Ale może ktoś miał takie doświadczenie po wymianie na silnik z oznaczeniem AKN? ? Bo wczesniej byl AFB, czyżby to pompa i wtryski tak głośno nadawały? ??

Opublikowano

wtryski od AFB to pompa od AFB

jeżeli wtryski od AKN to maja inne cisniienia otwarcia niż te od AFB,.

hałas może wtyski długo stały, kąt wtrysku do sprawdzenia, w jakim stanie wałki i hydro zaglądane było???

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

wtryski od AFB to pompa od AFB

jeżeli wtryski od AKN to maja inne cisniienia otwarcia niż te od AFB,.

hałas może wtyski długo stały, kąt wtrysku do sprawdzenia, w jakim stanie wałki i hydro zaglądane było???

Witam.

Tak myślałem z tą pompą , że tak może być.

Wałki idealne zero zurzycia , wychodzi na to że to wtryski i pompa.

Silniczek przełożony , śmiga jak nowy nie było żadnych komplikacji!!

  • 2 lata później...
Opublikowano

AFB i AKN to dwa lustrzane silniki niczym między sobą się nie różniące.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ja zmieniałem AKN na AFB i też gania

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.