Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felgi 18 8,5J ET60 do audi a4 b5 ?


Max04

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcę zakupić felgi 18 do mojego a4 b5 lecz nie wiem czy wejdą parametry ich to 18 8,5J ET60 z tej aukcji http://allegro.pl/felgi-5x112-8-5jx18-et60-vw-bmw-audi-artec-rh-bbs-i5186632101.html W samochodzie mam zawieszenie gwintowane FK czy przy tych felgach będzie można obniżyć auto bez problemu ? Ewentualnie jakie opony dobrać do tych felg ? Muszą być z naciągiem czy bez np. 215/40 ? Proszę o odpowiedz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierścień centrujący z 72 na 56,1 i dystans z 3cm i bedzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


pierścień centrujący z 72 na 56,1

57,1, ale obstawiam że kolega Max04 domyśli się, że to tylko literówka :wink:

Na 8,5J przyjemnie rozłoży się 205/40. Szczególnie jeśli masz gwint i wierzę że będziesz dążył do fajnego zgrania koła z nadkolem. Ale przy tak wysokim ET faktycznie 25-30mm dystansu to mus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się fajnie by było gdyby rant felgi był na równi z rantem nadkola. Mam jeszcze pytanie co do tych dystansów 30mm co by sie stało gdyby felgi o które pytam w temacie założył na auto bez tych dystansów, będą tarły i wnęki kół i wachacze ? Koło będzie bardzo schowane ? Pytam o to ponieważ poprzednio posiadałem koła S-LINE 7,5J ET32 R17 i felgi były prawie że na równi z rantem nadkola. I jeszcze z tymi oponkami 205/40 jakiś komfort jazdy na nich jest czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie bez dystansu możesz mieć problem od środka.

Co do komfortu to niestety się nie wypowiem, bo owszem miałem takie opony w poprzednim aucie, ale przy zawiasie KW V2 z twardością skręconą na max, więc nie było mowy o komforcie ;) Ale nie jest to jakiś mega naleśnik więc jako tako da się jeszcze jeździć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie bez dystansu możesz mieć problem od środka.

Aha rozumiem zastanawia mnie jeszcze jedno skoro te felgi mają 8,5J i jak jeszcze dołożę dystanse 30mm to czy przypadkiem felga nie bedzie odstawać poza obrys auta ? I jeszcze jak z tylną osią także dystanse 30mm trzeba czy większe ? Dzięki

Edytowane przez Max04
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...