Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zmiana MMI Basic na MMI Hight kolor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Czy ktoś orientuje się gdzie można przerobić MMI Basic na MMI High w województwie zachodniopomorskim lub lubuskim?

Chodzi mi o warsztat i części niezbędne do tej przeróbki.

Opublikowano

Drogi interes...

Opublikowano

Witam.

Czy ktoś orientuje się gdzie można przerobić MMI Basic na MMI High w województwie zachodniopomorskim lub lubuskim?

Chodzi mi o warsztat i części niezbędne do tej przeróbki.

A konkretnie co najbardziej Tobie przeszkadza w wersji Basic? Tydzień temu zmieniłem A4 B8 2010, na A4 B8 tzw. "po lifcie" - w poprzednim miałem MMI High, a teraz niestety Basic. Początkowo byłem niemal pewien, że zainwestuję 3 tys. zł w wymiane na wersję High, ale obecnie chyba mi skutecznie przeszło.

Najbardziej irytująca jest dla mnie żenująca rozdzielczość ekranu LCD 400x240 (przewaga dzięki technice sprzed 10 lat) i w zasadzie rozmyślałem jak wymienić go na większy 800x480 bez wymiany całej reszty gratów. Może to być mało możliwe, bo duży wyświetlacz ma zdaje się o jedno duże złącze więcej, ale jeszcze nad tym pomyślę i być może dałoby się to jakoś uruchomić jeśli ekran to tylko ekran.

Drugą istotną wada w porównaniu z poprzednim samochodem jest system audio (basic plus), który wg mnie został chyba zaadoptowany z jakiegoś kompaktu daewoo... Do bagażnika wpakowałem subwoofer (i dojazdówkę!) i myślałęm o zastosowaniu fabrycznego wzmacniacza do tego modelu (koszt rzędu 300zł), ale wydaje mi się, że nie przebrnę przez ochronę komponentu, albo inny problem techniczny, a ponoszenie tych kosztów wydaje mi się zbędne. Dlatego też postanowiłem zastosować dedykowany wzmacniacz do subwoofera (sygnały z wyjść głośnikowych radia wersji basic), wygłuszyć drzwi matami tak, jak jest to opisane na tym forum przez użytkownika darecy, wymienić fabryczne głośniki w przednich drzwiach i dołożyć tweetery nad nimi.

Przed godziną wykonałem też upgrade nawigacji do 5.17.4 pozbywając się fabrycznego DVD, który blokował mi napęd (nową nawigację mam na karcie SD). Wersja HDD jest zdaje się o jedną wersję nowsza, ale nie jest to dla mnie istotne. Zamiast odtwarzacza muzyki na dysku w wersji High dołożyłem kabelek do złącza w schowku, gdzie podpiąłem pendrive z muzyką i też jest "malina".

Opublikowano

A konkretnie co najbardziej Tobie przeszkadza w wersji Basic? Tydzień temu zmieniłem A4 B8 2010, na A4 B8 tzw. "po lifcie" - w poprzednim miałem MMI High, a teraz niestety Basic. Początkowo byłem niemal pewien, że zainwestuję 3 tys. zł w wymiane na wersję High, ale obecnie chyba mi skutecznie przeszło.

A ja zmieniłem u mnie w "polifcie" MMI 3G BASIC na 3G+ SIM :) Wyszło mnie 3000zł na gotowo (części z allegro+robocizna+ochrona komponentu) i pomoc (Grzegorza "wrclaguna"). Wrażenia z oglądania teledysków i filmów na MMI nieocenione, a i audiconnect działa oraz googlemaps,

Wiec jak zmiana to tylko na 3G+ SIM !!!

Opublikowano

Powiedz coś więcej. Może numery urządzeń, jakieś problemy. Kasa 3000,00 to po odjęciu ceny twojej mmi3g basic?

Mam kupca na swoją mmi 3g basic i może bym zainwestował w high z sim.

Opublikowano

Adkowski masz może linka do mapy 2015 plus aktywator na mmi basic?. Znalazłem ale boję się ściągać stamtąd.


A tak w ogóle jak zmienię graty z mmi basic na mmi high (ekran, jednostka i panel) to co muszę kodować? Może by ktoś napisał krok po kroku opis?

Opublikowano

Adkowski masz może linka do mapy 2015 plus aktywator na mmi basic?. Znalazłem ale boję się ściągać stamtąd.

PM ME

A tak w ogóle jak zmienię graty z mmi basic na mmi high (ekran, jednostka i panel) to co muszę kodować? Może by ktoś napisał krok po kroku opis?

Zagadaj do wrclaguny ten człowiek wie wszystko :P

Edytowane przez adkowski

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ja mam wyswietlacz, panel i kable pod mmi 3g

  • 3 lata później...
Opublikowano

Jest do sprzedania mmi 3g plus z sim i chciałem się dopytać czy zmiana z mmi 3g basic jest możliwa?  No i czy panel sterowania mmi zostaje mój czy konieczna jest wymiana. 

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Jest gdzieś opisane łopatologicznie jakie ma opcje mmi 3g basic ?

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

witam.
znacie jakiegos magika w odległości do 100km od Elbląga co zmienił by mi monochromatyczne mmi 2g na 3g high?
pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.