Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6 C6 2.4 z gadżetami :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Po smutnym rozstaniu się z poprzedniczką, po paru tygodniach poszukiwań zupełnie przypadkowo wpadła w oko aukcja C6. Pojechaliśmy na oględziny, wszystko w porządku więc bierzemy :)

-2.4 V6 177KM

Wyposażenie takie jak zobaczycie na fotach napiszę tylko o tym co zostało dołożone:

Pełne nagłośnienie (1200W) DVD i navi KENWOOD, centrala sterująca, wzmacniacz, wszystko profesjonalnie zabudowane w niemieckiej firmie :banan:

Poprzedni właściciel założył LPG, świeża instalacja z września 2014.

Parę zdjęć jeszcze z aukcji :)

iOolmNh.jpg?1

nclbfQl.jpg

MySSf8X.jpg?1

9Pau5yC.jpg?1

cdJj7cb.jpg?1

Tutaj już małe zmiany:

-zimowe koło

-przyciemnione szyby

-grill

f8xdh7i.jpg?1

TOFz1BQ.jpg?1

6wAetkM.jpg?1

3Avobk0.jpg?1

Niestety filmik nie pokaże tego jak to gra, ale zawsze coś ;)

https://www.youtube.com/watch?v=2WpA9EgajXc

Pozdrawiam!

Edytowane przez kon97-72

Opublikowano

Piękna bezawaryjności kolego :hi:

Opublikowano
  • Autor

Panowie jaką felgę na lato byście w niej widzieli? :) Ja myślałem żeby pójść w OEM- kółko z RS6 C6

Opublikowano

Panel klimatyzacji, rozumiem że tu jest jakaś ręczna? Jak są dwie gałki i wyświetlacze to climatronic, dobrze myślę?

Opublikowano
  • Autor

Zgadza się, na początku produkcji to były dwie gałki, później już wyświetlacze :)

Opublikowano

Chyba cztery? I to nie kwestia daty produkcji a raczej wyposażenia, bo czasami widzialem nowsza i miala tak jak u kolegi tu

Opublikowano
  • Autor

Bardzo możliwe, może ktoś po prostu wybrał biedną konfigurację :D

Opublikowano

Panel klimatyzacji, rozumiem że tu jest jakaś ręczna? Jak są dwie gałki i wyświetlacze to climatronic, dobrze myślę?

mozesz zawsze sobie zamienic na panel z wyswietlaczem:P

P.S Ładna 6 Konrad :thumbup1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Letnie koło :)

gxqak2J.jpg

Opublikowano

Fajnie wygląda . :hi: trochę nizej i będzie ok.

Opublikowano

ale koza :oP

Opublikowano

kolego na tym kole zacnie audi wygląda, a mam pytanko powiedz mi jak sobie radzi ten silnik z tą budą i jak ze spalanie jest

Opublikowano
  • Autor

Panowie jakieś propozycje co do zawieszenia? Jest sens założyć tylko inne sprężyny?

@chudy30

Silnik radzi sobie nieźle, da się wyprzedzić no i ładnie brzmi :) co do spalania to po mieście 15lpg a w trasie 10.

Pozdrawiam!

Opublikowano

to całkiem przyjemnie jak na taką dużą budę dzięki i pozdrawiam

Opublikowano

niezniszczalne 2.4 V6 :) chyba najlepszy motor pod maske C6 :) gratulacje autka :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

niezniszczalne 2.4 V6 :) chyba najlepszy motor pod maske C6 :) gratulacje autka :)

Niezniszczalne? A czy tu również nie ma problemu z rozrządem jak w kazdym V6?
Opublikowano

Bardziej z olejem niektóre lubią brać .

Opublikowano
  • Autor

Oleju troszkę bierze, ale u mnie to też kwestia gazu

Opublikowano

A co ma gaz do oleju ?

Edytowane przez marcinch001

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.