Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spia.. :decayed:

czemu? :mysli::polew:

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bo slonce jest meczace.. :mysli:

Opublikowano

jedziesz na zlot letni? puszczą Cię rodzice? :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Nie.. ;(

Opublikowano

czemu?

Opublikowano

Bo trzymaja mnie krotko.. :decayed:

Opublikowano

no to lipa :thumbdown:

Opublikowano

Nie.. ;(

Jerzyk no nie gadaj ze Cie nie bedzie :gwizdanie: myślałem ze będe mógł sie napić wódki z największym spamerem na forum :naughty:

Opublikowano

jeżyk auto i kompa mam dzisiaj dopiero o 17 - szybe mi wymieniają

Opublikowano

Pamietac o sobotnim spocie.. :decayed:

Opublikowano

Ciekawe czy ktos nowy sie zjawi.. :rolleyes::mysli::naughty:

Opublikowano

z nowych jeżyk to bedzie nowa kanapka z kurczakiem

do wrzesnia trzeba poczekać - a wtedy znowu lipa panowie - szlak

we wrzesniu w pierwszy weekend jestem na wypadzie do czarnobyla i miasta prypeć.

ostatnia okazja zanim nie zamkną strefy śmierci dla oszołomów a aparatami.

Opublikowano

Gdyby to bylo KFC.. :kox:

Opublikowano

no i nadeszłą wena jeżyk, brawo, brawo tylko te włoski masz ja po jakimś uderzeniu w stara, ale dobre dobre

Opublikowano

witam kolegów !!! na najbliższym spocie mnie niestety nie będzie, bo za godzine jade do szpitala do krakowa i wróce albo w niedziele albo w poniedziałek, czaki mniej więcej wie o co chodzi, pozdrawiam i zycze udanego spotu :a4fan:

Opublikowano

Ja się też nie pojawię na sierpniowym spociku wylatuje w piatek rano żeby na 14 zdązyc na trening Kubicy na Hungaroring a potem z kopa 1200 km na koniec chorwacji więc w sobote będę z wami duchem opalajac się i popijając martini z lodem :P

Opublikowano

na chorwacji dopędza się ew. metaxe a nie martini, albo inne nie greckie wynalazki

Opublikowano

do wrzesnia trzeba poczekać - a wtedy znowu lipa panowie - szlak

we wrzesniu w pierwszy weekend jestem na wypadzie do czarnobyla i miasta prypeć.

ostatnia okazja zanim nie zamkną strefy śmierci dla oszołomów a aparatami.

witam kolegów !!! na najbliższym spocie mnie niestety nie będzie, bo za godzine jade do szpitala do krakowa i wróce albo w niedziele albo w poniedziałek, czaki mniej więcej wie o co chodzi, pozdrawiam i zycze udanego spotu :a4fan:

Ja się też nie pojawię na sierpniowym spociku wylatuje w piatek rano żeby na 14 zdązyc na trening Kubicy na Hungaroring a potem z kopa 1200 km na koniec chorwacji więc w sobote będę z wami duchem opalajac się i popijając martini z lodem :P

:mysli:

A moze by sie wreszcie wypowiedzial ktos, kto bedzie.. :polew:

Opublikowano

jeżyku - na razie mamy liste usprawieliwień, jak w szkole hehe

moje podpisali oboje rodzice - też trzymają mnie krótko

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.