Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie grałem jeszcze w gear of war chyba pora i tak patrze po wrocławiu jedynke maja do sprzedania uzywke za 19zł GEARS OF WAR ! SUPER GRA NA Xbox360 ! Wysyłka 24H (3915568038) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. a 2ka nówka za 29 GEARS OF WAR 2 - X360-KONSOLKI_PL (3886725082) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. :eusathink:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 348 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
nie grałem jeszcze w gear of war

:facepalm: wyjdź mnie stund

Opublikowano
nie grałem jeszcze w gear of war

:facepalm: wyjdź mnie stund

+1 GoW to jedyny shooter ktory mnie tak wciagnal na konsoli.

A jak tam Panowie Ps4? Ogrywa ktos? Ja skonczylem juz assasyna no i nie ma gier ;p Czekam na DriversClub.

Opublikowano

Pospieszyliscie sie chyba z tymi plejstacjami :D

Opublikowano
nie grałem jeszcze w gear of war

:facepalm: wyjdź mnie stund

dlatego chcę to naprawić :grin: tylko co to takie różnice w cenie ?

Opublikowano

10pln miedzy 1 a 2 to duza roznica ? kupuj i nie marudz :D

Opublikowano
10pln miedzy 1 a 2 to duza roznica ? kupuj i nie marudz :D

jedna nowa druga uzywana jedynki pewnie nowej juz nie kupie ;)

Opublikowano

Jak chcesz tylko pograc to sie wstrzymaj do poniedziałku , ja chyba mam ktoras z tych czesci w oryginale to ci wysle :wink:

Opublikowano
Jak chcesz tylko pograc to sie wstrzymaj do poniedziałku , ja chyba mam ktoras z tych czesci w oryginale to ci wysle :wink:

tylko pograć najchętniej bym od jedynki zaczął :banan: odeślę z piwem tylko muszę wymyślić jak do koperty browar wcisnąć :wink:

Opublikowano
Jak chcesz tylko pograc to sie wstrzymaj do poniedziałku , ja chyba mam ktoras z tych czesci w oryginale to ci wysle :wink:

tylko pograć najchętniej bym od jedynki zaczął :banan: odeślę z piwem tylko muszę wymyślić jak do koperty browar wcisnąć :wink:

zobacze w poniedziałek co mam , bo konsola na "delegacyjnym" mieszkaniu lezy :wink:

BTW 50pln wchodzi w koperte bez problemu :wink:

Opublikowano
Jak chcesz tylko pograc to sie wstrzymaj do poniedziałku , ja chyba mam ktoras z tych czesci w oryginale to ci wysle :wink:

tylko pograć najchętniej bym od jedynki zaczął :banan: odeślę z piwem tylko muszę wymyślić jak do koperty browar wcisnąć :wink:

zobacze w poniedziałek co mam , bo konsola na "delegacyjnym" mieszkaniu lezy :wink:

BTW 50pln wchodzi w koperte bez problemu :wink:

strach tyle forsy pocztą słać ! :shock3::wink:

Opublikowano

ADAPTER / PRZEJŚCIÓWKA PAD X360 DO PC ALLE_GRAM (3911979858) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Chłopaki ktoś to sprawdzał u siebie by podłączyć pad od X360 do pc?

Mam kilka fajnych gier z emulatora jak Cadilaki i dinozaury czy Punisher'a i pasowało by pocisnąć, pożyczyłem 2 pseudo dual shocki kumplowi ale mi rozwalił :grin:

Opublikowano
ADAPTER / PRZEJŚCIÓWKA PAD X360 DO PC ALLE_GRAM (3911979858) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Chłopaki ktoś to sprawdzał u siebie by podłączyć pad od X360 do pc?

Mam kilka fajnych gier z emulatora jak Cadilaki i dinozaury czy Punisher'a i pasowało by pocisnąć, pożyczyłem 2 pseudo dual shocki kumplowi ale mi rozwalił :grin:

mój Młody na tym śmiga:wink:

Opublikowano

Nie ma opóźnień i wszystko można skonfigurować?

Opublikowano
Nie ma opóźnień i wszystko można skonfigurować?

odpisze Ci jutro, jak go dopytam, ale nie skarżył sie na nic:wink:

Opublikowano

Dzięki Paweł, daj znać:)

THE PUNISHER Arcade Longplay - YouTube

:decayed::kox:

Opublikowano

Mistrzowskie gry, przy których spędziłem wiele godzin grając na automatach, ale na PC też trochę tego czasu się spędziło ;) aż łza się w oku kręci...

VENDETTA Arcade Longplay - YouTube

Opublikowano

wow w punishera bym zagrał :kox: nie raz go przechodziłem a automaty zbiły na mnie majątek :wink: wie ktoś gdzie w to można pograć ?

Opublikowano

Zamiast do szkoły to się grało w te gierki na automatach na PKP:kox:

Opublikowano
wow w punishera bym zagrał :kox: nie raz go przechodziłem a automaty zbiły na mnie majątek :wink: wie ktoś gdzie w to można pograć ?

Wujek google i znajdziesz ;) są całe paczki po kilkadziesiąt/kilkaset gier wraz z emulatorami :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.