Jump to content
IGNORED

[ALL] czy zawias 1be z kombi pasuje do sedana?

gumis99
 Share

Recommended Posts

witam

szukalem i szukalem i jakos nie moge znalezc :disgust:

czy zawieszenie 1be z avanta 2000r bedzie pasowac do sedana 98r?(wiem ze 1be po 2gim lifcie jest twardszy niz do 99r przez amory, ale mi to nie przeszkadza, jedynie ta roznica avant -sedan)

piszcie szybko albo linka jak ktos cos znalazl na forum(i nie krzyczcie ze nie znalazlem jak cos :hi:)

odswierzam...

wie ktos czy amory + sprezyny 1be pasuja z avanta do sedana ?

z tego co ja wiem to tak ...

moglby ktos to potwierdzic ?

No to jutro chwila prawdy czy od avanta podejdzie do sedana. Mam wielka nadzieje ze tak :>[br]Dopisany: 13 Listopad 2008, 14:27:04_________________________________________________Wszystko pasuje na 100%

pasują

ja mam od sedana 1BE :wink4:

Ja mam od avanta 1bE zalozone do sedana :)

Owszem!! :kox:obalamy ze smieznym mit ze zawias z Avanta nie pasuje do sedana:D Jesli chodzi o mocowania i wszytsko inne oba zawieszenia sa takie same. Nurtuje mnie tylko jedno pytanie, ile jezdzie w dol sedan na zawiesszcze z Avanta, wiadomo ze Avant jetst ciezszy o jakies 50Kg i masa jest troche inaczej rozlozona. Ale moze to to samo:)

Smieszny rozwin temat bardziej i zrob foto.

Karol jak bedziemy teraz na spocie to staniemy obok siebie i zrobimy fotke (2 aut naraz), wtedy bedzie dobre porownanie :)

Ale cos mi sie zdaje ze twoja nizej siedzi. Na 99,9% twoj tyl bardziej siedzi zreszta przod chyba tez nie wiem juz sam :mysli: