Skocz do zawartości
IGNOROWANY

telepanie


Karol1992

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z moim audi a4 b5 1.6 benzyna - gaz. Ostatnio zostawilem go u gazownika poniewaz przy wciskaniu sprzegla auto gaslo, oraz czasem podczas jazdy przy sredniej predkosci 90km/h odczuwalne bylo szarpanie. po zatrzymaniu sie obroty spadly do 300 po czym tez gaslo. Dodam jeszcze ze przy zmianie biegu i lekkim dodaniu gazu jest szarpniecie i slychac stukniecie. Wiecie co moze byc powodem? gazownik wymienil listwe wtryskiwaczy, zrobil regulacje wymienil filtr powietrza. Auto teraz nie gaśnie lecz szarpanie i stukanie pozostalo. macie jakies pomysly? na benzynie jest ok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na Pb jest ok to znaczy ze gazownik nie potrafi wystroić instalacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na Pb jest ok to znaczy ze gazownik nie potrafi wystroić instalacji.

gazownik prawdopodobnie najlepszy w okolicy ;p no coz sproboje uderzyc do innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz że na Pb jest ok. a na gazie lipa to tylko podważa pracę gazownika . Nie umie bo napotkał na problem. Zobacz co powie inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A auto nie łapie Ci lewego powietrza? Na starych instalacjach, gdy gaz sobie 'buchnął bokiem' przez zawór taki problem się pojawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A auto nie łapie Ci lewego powietrza? Na starych instalacjach, gdy gaz sobie 'buchnął bokiem' przez zawór taki problem się pojawiał.

cholera juz wie. od czasu tego incydentu jest ok. moglbys podpowiedziec jak tez zawor sie nazywa i gdzie mniej wiecej sie znajduje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi kolego dokładniej o 'antywybuch' aniżeli o zawór, mój błąd. :)

U mnie to nie zadziałało i auto było w stanie utrzymać obroty +/- 300, dodałem gazu i auto zgasło. Trzeba było ogarnąć, gdzie jest nieszczelność na rurze kolektora do filtra powietrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi kolego dokładniej o 'antywybuch' aniżeli o zawór, mój błąd. :)

U mnie to nie zadziałało i auto było w stanie utrzymać obroty +/- 300, dodałem gazu i auto zgasło. Trzeba było ogarnąć, gdzie jest nieszczelność na rurze kolektora do filtra powietrza

ok dzieki za pomoc ;) sproboje to ogarnac i dam znac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...