Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie oryginalne radio, podłączenie.


Acer3

Rekomendowane odpowiedzi

Aha bo Ty masz sedana :) ja w avancie mam wzmacniacz w subie.

Nie lepiej te wejścia na kostki przy nowym radiu dostosować tak żeby pasowało bez grzebania w oryginalnej instalacji ? Ile dochodzi kabli do tej kostki na której nie masz wejścia w nowym radiu.

Możesz zrobić jej zdjęcie ?

A już znalazłem.

Musisz mieć taki kabel jak kolega który założył temat.

Zdjęcie tego kabla umieścił w linku numer 1 na samym początku.

Nie psuj oryginalnej instalacji.

Edytowane przez Joziek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha bo Ty masz sedana :) ja w avancie mam wzmacniacz w subie.

Nie lepiej te wejścia na kostki przy nowym radiu dostosować tak żeby pasowało bez grzebania w oryginalnej instalacji ? Ile dochodzi kabli do tej kostki na której nie masz wejścia w nowym radiu.

Możesz zrobić jej zdjęcie ?

A już znalazłem.

Musisz mieć taki kabel jak kolega który założył temat.

Zdjęcie tego kabla umieścił w linku numer 1 na samym początku.

Nie psuj oryginalnej instalacji.

Juz to dawno zrobilem bo tylne glosniki mam podpiete pod kostke z przednimi glosnikami. Teraz chce wywalic jakos ten wzmacniacz bo jak podlosze mocniej to wylaczaja mi sie wszystkie glosniki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale ja juz to zrobilem. Mowie ze od kostki mini iso wycialem kable i przelozylem do tej kostki co sa prednie glosniki wiec juz lipa z chinchami. Chinch podlacze do radia a druga strone niby gdzie?

Edytowane przez Giacobbe91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ales nakombinował :facepalm: mozesz z powrotem wszystkie kable polutowac tak jak były ?


pytanie z innej beczki - czy słyszałes o module uruchamiajacym tylne głosniki w audi a4??

http://car-audio.home.pl/pl/p/Nie-dzialaja-tylne-glosniki-i-subwoofer-Modul-do-Audi-A2-A3-A4-A6-A8-TT/9

to takie urzadzenie ,montujesz wszystko jak do radia tylko jeden kabel niebieski łaczysz z 12v i wszystko gra :wink:

ps.ten popkazałem akurat do systemu bose ,ale znajdziesz i do zwyklego systemu .

Edytowane przez nina_chudu4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie, też można :)

Te które podłączyłes pod głosniki przednie powinieneś pod wyjście chinch w radiu (out).

Nie niszczcie nigdy ori instalacji bo potem problem jak chcesz wrócić, albo następny nabywca :)

No chyba ze cała przebudowa audio :)

Edytowane przez Joziek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie slyszalem wtedy o czyms takim. Nie polutuje bo nie mam juz tych kostek. O tych chinch nie wiedzialem. Dopiero teraz. Kazdy pisal ze podlaczasz i dziala. Nikt nie pisal o kablach itd. Teraz chce jakos wybrnac. Wyczytalem o wywaleniu tego wzmacniacza ale nie wiem czy to to na fotach czy te takie dodatkowe membrany ze znaczkiem audi przy glosnikach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odłącz te kable które były w małej kostce od wyjścia głośników przednich i podłącz pod chinche z tyłu radia ( jeśli opisane są jako out ).

Wychodzi z nich sygnał na wzmacniacz, który pomija wzmacniacz wbudowany w Twoje radio. Głośniki mogą się teraz wyłączać bo na wzmacniacz podajesz zbyt mocny sygnał ( po wzmacniaczu radiowym ) a powinien być dużo słabszy ( z chinch )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ten pierwszy link w pierwszym poscie? Te co bym wyjal bym musial wlutowac w ta mini iso? Lub na wsowki. I wtedy ten niebieski przy chinch bym musial podlaczyc pod niebieski od radia zeby tej wzmacniacz dzialal?

Edytowane przez Giacobbe91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieski w radiu podaje prąd ( orginalnie do anteny elektrycznej ) po włączeniu radia, więc chyba świetnie nadaje się do tego żeby wzbudzić Twój wzmacniacz .

Do tego kable z Twojej kostki do tych chinch zaadoptować....dwie chinche bo przód jest zasilany z kostek iso.

Tak mi się wydaje.

Podstawa obejrzyj swoje radio z tyłu czy ma wyjście na wzmacniacz, bo zauważyłem że tylko dwie chinche masz....równie dobrze może to być AUX IN a wtedy lipa.

Edytowane przez Joziek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys musze sprobowac

Witam. Postanowilem sie wziac za radio i chce w koncu je ogarnac. Pttrzebowalbym kabel chinch ale dwuzylowy czy jak? Zeby te kabelki z kostki glosnikow przednich gdzie podlaczylem i tylne wyjac i podlaczyc pod chinch. Prosze o podpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz moduł dokupić który ruszy ci tył aktywny cena modułu to ok. 20 zl znajdziesz go na pierwszej stronie forum temat podlaczenie nieori radia badz w google wpisz moduł audi a4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz temat. Kable juz podlaczylem do tej kostki co przod ma flosniki i teraz chcialbym je wyjac i wpiac pod chinch. Co bym potrzebowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmostkowales? no to 2x chinch caly kabel, ucinasz i mostkujesz + z + - z - albo same koncowki chinch i je zarabiasz. potem niebieski od wzmacniacza pod remote w radiu i powinno ruszyć

czyli potrzebujesz

- kabel chinche - chinche, badz 2 koncowki

- zwykla kostke elektryczna z 4 zugami (2 plusy i 2 minusy) badz nieprofesjonalnie skrecasz je ze soba

Edytowane przez Chmielu1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kostka po co? Nie moge od razu kablem chinch? Musialby byc dwuzylowy czy jaki ten chinch? Bo pod jednego musialbym dac 2 kabelki od glosnika

Czy moge zmostkowac do jednego chinch jeden glosnik a do drugiego drugi?

Edytowane przez Giacobbe91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...