Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MMI 3G+ Plus HDD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam   

 Chciałbym podłączyć się do tematu... Od kilku dni jestem posiadaczem B8 z 2014 roku i chciałbym zrobić aktualizację softu mmi 3G+

Z tego co udało mi się znaleźć w google to to trochę aktualizacji przede mą, rozumiem, że soft muszę po kolej instalować z każdej wersji na nowszą, a mapy mogę wgrać tylko najnowsze?

Jakie softy należało by wgrać  na to co mam i tak do najnowszego?

20180225_155844.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Wgrywaj od razu K0942 i później mapy.

Opublikowano
W dniu 27.03.2018 o 17:38, shaqal napisał:

Wgrywaj od razu K0942 i później mapy.

Witam.

Od niedawna jestem posiadaczem A4 z mmi 3g+ (wersja mediów: HN+_EU_AU3G_K0900 mapy 6.22.4.) Chciałem wgrać najnowsze mapy - czy ktoś zaoferuje pomoc telefoniczną lub mailową jak to zrobić. Odwdzięczę się oczywiście.  Użytkowałem 11 lat Audi z RNS-e ale to inna bajka. Nie chciałbym coś sknocić za pierwszym razem.

Opublikowano
W dniu 25.02.2018 o 16:30, Bartek04 napisał:

Witam   

 Chciałbym podłączyć się do tematu... Od kilku dni jestem posiadaczem B8 z 2014 roku i chciałbym zrobić aktualizację softu mmi 3G+

Z tego co udało mi się znaleźć w google to to trochę aktualizacji przede mą, rozumiem, że soft muszę po kolej instalować z każdej wersji na nowszą, a mapy mogę wgrać tylko najnowsze?

Jakie softy należało by wgrać  na to co mam i tak do najnowszego?

20180225_155844.jpg

A tobie Bartku udało się?

Opublikowano

w okolicach Wielunia Magik mi to zrobił $$$

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam koledzy jak mam sobie poradzic z akutalizacja softu (po koleji jaki soft instalowac ) i jak z mapami czy musze mapy akutalizowac na sam koniec ?? a tak u mnie to wyglada MMI 3g+

IMG_20180419_135339.jpg

IMG_20180419_135428.jpg

Opublikowano

Zainstaluj od razu 942, potem mapy 5.26, potem aktywator.

Opublikowano
22 godziny temu, pydzik napisał:

Zainstaluj od razu 942, potem mapy 5.26, potem aktywator.

dzieki bardzo spróbuje na weekend po walczyc z tym :) ( a nie musze po  kolei jakis poprzednich sofow wgrywac ?? zaczynajac od nastarszego ?? )

Edytowane przez Orzech_007

Opublikowano
7 godzin temu, Orzech_007 napisał:

dzieki bardzo spróbuje na weekend po walczyc z tym :) ( a nie musze po  kolei jakis poprzednich sofow wgrywac ?? zaczynajac od nastarszego ?? )

Oczywiście, że możesz. Mi by się znudziło, a efekt końcowy będzie taki sam.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
W dniu 4.04.2016 o 19:50, djandriu napisał:

Dzięki Yoghurt, soft 767 wczoraj zrobiony bez problemu i wszystko śmiga, zostaje mi jeszcze zrobić mapy , dziękuję także kolegom co naświetlili mi temat navi , posiedzę, poczytam i myślę że też ogarnę ;)

A możesz wrzucić plik 

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

aktualizował ktoś mapy? mogę prosić o pomoc?

:)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 11.12.2018 o 20:05, patbzg napisał:

aktualizował ktoś mapy? mogę prosić o pomoc?

:)

Co potrzebujesz? 

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Hej ktoś pomoże??? Audi a4 b8 2013 mmi3g+ mapy sobie sciagnolem ale czy trzeba robić upgrade softu???

IMG_20190420_233716.jpg

Opublikowano

Mniej więcej jak by ktoś powiedział co i jak a jaki soft jest najnowszy.... 

  • 2 lata później...
Opublikowano
W dniu 8.05.2016 o 18:18, Sensei napisał:

Chyba w 767 została ta opcja wprowadzona.

Od 0770 na pewno, ja wrzucilem do a4 b8 2012 polift najnowsze 0943_3 czy jakos tak z ASO i aktywowalem dane z sim i tel po bt

 

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam, podepnę się pod temat, od niedawana jestem posiadaczem A4 B8, MMI 3G+, którą wersję softu i mapy wgrać ? mam obecnie chyba bardzo starą wersję. Pozdrawiam

 

335140252_1190289948343592_8186397035624537777_n.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.