Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MMI 3G+ Plus HDD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co masz na mysli przez "niektore jednostki"? stwierdzenie bylo z naszej strony na temat 3G+, owszem sa rozne rewizje MMI 3G+ ale do wszystkich jest ten sam soft wiec ktore jednostki 3G+ nie maja po wgraniu nowego softu jezyka polskiego?

Opublikowano

Sporo jest takich jednostek w a8 np bardzo dużo.

Opublikowano

767 czy mamy już coś nowszego?

Edytowane przez SenseiAdik

Opublikowano

a nie interesują Cię różnice pomiędzy wersjami? innymi słowy - co zyskasz wgrywając?

Opublikowano

ASO zapewne nie - a ruskie fora?

Opublikowano

767 czy mamy już coś nowszego?

Jest najnowsza wersja 814 dla A4,Q5,A5 ale jeszcze jej nie mam. ;)

Podobno w ASO sprzedaja na Sd po okolo 120zlotych

Numer nowego softu to:8R0 906 961 DS : HN+_EU_AU3G_K0814 (SVM-Code: 3GPEU814AU3G)

Edytowane przez hispano73

Opublikowano

767 czy mamy już coś nowszego?

Jest najnowsza wersja 814 dla A4,Q5,A5 ale jeszcze jej nie mam. ;)

Podobno w ASO sprzedaja na Sd po okolo 120zlotych

Numer nowego softu to:8R0 906 961 DS : HN+_EU_AU3G_K0814 (SVM-Code: 3GPEU814AU3G)

120zł nie za dużo jak na ASO, ale ciekawe czy by wsio działało co teraz mamy po tej aktualizacji (np. mapa 2015 bo do 814 nie ma chyba witaminki?)

Edytowane przez SenseiAdik

Opublikowano

767 czy mamy już coś nowszego?

Jest najnowsza wersja 814 dla A4,Q5,A5 ale jeszcze jej nie mam. ;)

Podobno w ASO sprzedaja na Sd po okolo 120zlotych

Numer nowego softu to:8R0 906 961 DS : HN+_EU_AU3G_K0814 (SVM-Code: 3GPEU814AU3G)

120zł nie za dużo jak na ASO, ale ciekawe czy by wsio działało co teraz mamy po tej aktualizacji (np. mapa 2015 bo do 814 nie ma chyba witaminki?)

No napewno jeszcze niema witaminki,jak juz to tylko orginalne klucze. Poza tym Ja mam MMI 3G+ a to jeszcze "inna bajka" z aktualizacja map i witaminka.

Edytowane przez hispano73

Opublikowano

Ja mam MMI 3G+ a to jeszcze "inna bajka" z aktualizacja map i witaminka.

To samo, a więc czekamy.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Przepraszam za lamerskie pytanie - czyli do zmiany mapy na aktualną trzeba zrobić wcześniej update softu? Mam teraz 614, czy można od razu przejść na najnowsze czy trzeba przez 767? No i czy mapy z All są OK? Bo w ASO krzyknęli mi za nowe mapy i soft koło 1700 :facepalm:

Opublikowano

nie wiem czy nowa mapa dziala na sofcie 612. na pewno dziala na sofcie 767 i wyzszym.

Opublikowano

Nie pytaj o aktualizacje softu a tytlko o nowa mape 6.20.4 soft musza itak zaktualizowac jak dobrze podwoniesz za 900 ci zrobia

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam szanowne grono i chciałbym podłączyć się do tematu...

Od kilku dni jestem posiadaczem B8 lift z 2012 roku i chciałbym zrobić aktualizację softu mmi 3G+

Z tego co udało mi się znaleźć w google to chyba mam bardzo starą wersję softu i tak samo mapy do Navi...

sg9ow2xu.jpg

Możecie mnie nakierować krok po kroku jak dokonać aktualizacji softu do najnowszej wersji (oczywiście dostępnej w sieci)...

Z góry dziękuję za pomoc

Opublikowano

soft mozesz znalezc na necie, sugeruje wersje 767. mozesz od razu wgrac ta wersje. Po sciagnieciu softu wrzucasz go na karte SD, nastepnie wciskasz przyciski (rownoczesnie) back + car i trzymasz okolo 4 sekundy. pozniej wybierasz "update", nastepnie wybierasz medium (SD1/SD2/CD|DVD/USB) a reszta to juz przyslowiowe "next/next/next" (nic nie zmieniasz). Tyle.

Opublikowano

Dzięki Yoghurt, soft 767 wczoraj zrobiony bez problemu i wszystko śmiga, zostaje mi jeszcze zrobić mapy , dziękuję także kolegom co naświetlili mi temat navi , posiedzę, poczytam i myślę że też ogarnę ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Czy ktoś orientuje się od której wersji softu w 3G+ dostępna jest funkcja korzystania równocześnie z SIM w MMI do netu i telefonu po BT?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Czy ktoś orientuje się od której wersji softu w 3G+ dostępna jest funkcja korzystania równocześnie z SIM w MMI do netu i telefonu po BT?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Chyba w 767 została ta opcja wprowadzona.

Edytowane przez Sensei

Opublikowano

THX Sensei!

Oczywiście do zmiany jeszcze bicik w Green Menu (NAD) i hula!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.