Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RNS-E brak reakcji na klawisze i błąd 02244


djbasto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moje radio od jakiegoś czasu dziwnie się zachowuje to znaczy restartuje się samo od siebie. Wczoraj już przeszło samo siebie, odpaliłem samochód radio normalnie się włączyło ściszyłem je bo standardowo włącza się z zbyt dużą głośnością i po paru minutach radio samo się zrestartowało, po restarcie nie działał już żaden przycisk i nie dało się ściszać ani pogłaśniać, dało się tylko wyłączyć i włączyć radio na przycisku. Stało się to rano kiedy wracałem z pracy, poszedłem więc do domu spać i po południu postanowiłem sprawdzić czy radio działa i co się okazało wszystko wróciło do normy. Sprawdziłem błędy VCDS i znalazłem coś takiego.

582c9bffa836.jpg

Może ktoś z kolegów spotkał się kiedyś z podobnym zachowaniem RNS-E.

Edytowane przez djbasto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bład mowi o tym ze przycisk na panelu radia jest cały czas wciśnięty ... sprawdz to, moze zalany byl Cola ktorys i nie dobił lub porostu zwarcie.

Edytowane przez Maszczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem żaden przycisk nie zablokował się, a jeśli chodzi o zalanie to jest nie możliwe bo radio jest nowe ma zaledwie rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


radio jest nowe ma zaledwie rok

Nowe z serwisu czy nowe z allegro ?

Mój rns też ma czasem podobne odpały, jak się mocno zagrzeje i jak dłuższy czas (kilka godzin) korzystam z nawigacji. Potrafi "zasnąć" (muzyka gra) i przestać reagować na jakiekolwiek przyciski i przestać nawigować, dopiero wyciągnięcie kluczyka potrafi go ocucić. Już kilka razy przez cholerę przeleciałem zjazd z autostrady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe z ASO montowane w Niemczech.

W moim jak już się zdarzy to zaraz po załączeniu czyli na zimnym radiu, nie pomogło nawet wyciągnięcie kluczyka ze stacyjki, dopiero jak auto dłużej postało i wszystkie CANY wygasły to się odblokował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...