Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czasy benzyny wyższe od gazowych .

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ponownie . Nie mam już siły do tej instalacji :/ . Jak uporałem się z za bogatą mieszanką przy bucie to teraz te czasy wtrysków . Grozi to czymś? Dorzucam oscyloskop . http://hostuje.net/file.php?id=07a387d0458a4c1b11ce5d98c0788978

Opublikowano

Moga byc takie wynika to z nie dokonca dobrze wyregulowanego lpg. Szerokopasmowka sobie poradzi. Jak rozwiazales problem za bogato przy bucie ? Mi jak wolno dodaje gaz jest ok a jak do polowy lub wiecej wcisne to -10 na sondzie

Poprostu na lpg masz bogaciej a na pb ubozej

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Podniosłem ciśnienie i opusciłem mnożnik. Potem trochę korekty po obrotach ale to powyżej 5500 obr ;).

Opublikowano

ściągnąłem plik...i tak patrzę na mnożnik to mnie krew zalewa...jedź do kogoś kto to ogarnia...

Opublikowano
  • Autor

Byłem chyba już u trzech i zawsze taki sam jest :) . Miałem inne wtryski inne reduktory zawsze podobny mnożnik. Jedynie przy butli nic nie ruszane i miedź. Lambda w logach do odcinki w okolicach +/- 5 . Zapomniałem że ten oscyloskop jest stary hahaha jak turbine mi wsadzał typ to jednego cieniutkiego wężyka nie podpioł :/ . Teraz spadki max to 0,15.

Edytowane przez bongod

Opublikowano

Jak się z tym tak szarpiesz to może podjedź do Energy G.?
Trochę kasy zostawisz ale powinni dać radę.

Opublikowano
  • Autor

Zaczyna mi się wydawać że mam za wysokie wymagania poprostu względem lpg :).

Opublikowano

Czemu druciarzy ?
Byłeś tam ?
Płacisz kasę ale robią do skutku.
Nawet jeśli coś spartolą to poprwią za free,mogą użyczyć Ci swoje auto na czas naprawy,jeśli załatwisz.
Poza tym jak coś jest nie tak zwracasz im uwagę i mają poprawić.
W ss gti też kiedyś zamontowali bez zdjemowania kolektora i musieli kupować na własny koszt.
W ramach załatwwienia sprawy dwa przeglądy gratis i auto na czas naprawy.
Jak idziesz do lekarza na ból głowy a on sprawdza stopy,nie zwrócisz mu uwagi to też będzie niezadowolony z wykonanej usługi.

Opublikowano

Jak idziesz do lekarza na ból głowy a on sprawdza stopy,nie zwrócisz mu uwagi to też będzie niezadowolony z wykonanej usługi.

To co ta za lekarz? Weterynarz?

Jak ktoś jest w branży tyle lat to pewne rzeczy robi się intuicyjnie.

Zresztą w dużych firmach właściciel tylko liczy monetę a zasuwają robotnicy którzy chcą założyć i zapomnieć.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.