Jump to content
IGNORED

Gaz do 1.8 T Q,Radom i okolice

sunset

Recommended Posts

witam,panowie szukam dobrego gazownika z Radomia i okolic żeby założyć lpg do mojego 1.8 T quattro 150KM (w planach Program na około 180KM)Kogo polecacie?I jakiej ceny mam się spodziewać w tym regionie? :) Może ktoś jest z okolic i trochę mi doradzi.

Siema! Również noszę się z zamiarem założenia gazu do 1.8T 150 KM tyle, że bez Quattro. Z moich informacji wynika, że wartymi uwagi są zakłady w Parznicach pod Radomiem, "Mascar" w Radomiu i Kornatka koło Iłży. Słyszałem też dobre opinie na temat zakładu na Kilińskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jak widzę już założyłeś gaz u siebie. Mógłbyś powiedzieć w którym zakładzie montowałeś? Cena pewnie koło 2.5K?

Edited by GorylTST

Ja zakładałem u Popka na wałowej w Radomiu. Zenit PRO OBD, reduktor KME Gold, wtryski Hana Zielone, miedzi fi 8, korek we wlewioe paliwa - zapłaciłem 2200zł.

Polecają zakładać też w Antoniówce.

Okolice Radomia to tylko AG gaz WolfCar. Polecam zawsze chłopaków bo znają się na rzeczy. Do mojego 150 km mam reduktor mocniejszy i obsługę nie płacę- wiadomo rok czasu. Elektronika gwarancja 3 lata. Gorąco polecam.