Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Concert III i mp3


cerui

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Właśnie zamontowałem Concert 3. Mam zamiar nagrać płytę z mp3.

Jak ma wyglądać struktura folderów?

Mam wszystkie mptrójki nagrać bezpośrednio na CD czy moge porobić foldery i je dowolnie nazwać?

Czy jest dostępna instrukcja w pdf do ściągnięcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję temat gdyż nie chcę zakładać identycznego i zaśmiecać.Czytałem inne tematy ale tak konkretnie się nie dowiedziałęm.Posiadam concert 3.Nagrałem sobie dziś płytkę z muzyką w programie Nero.Pierwsza opcja z góry Cd-Rom(Udf). Wrzuciłem 4 foldery z piosenkami.Wrzucam do napędu i wyskakuje error.Oryginalne płyty czyta bez problemu , bo mam kilka w samochodzie.Co zrobiłem źle?Inną opcję wybrać podczas nagrywania?może ISO?A może nie wrzucać folderami tylko bezpośrednio na nośnik ?pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagraj w nero express w taki sposób i musi działać.

Dane i CD z danymi ,później przeciągasz foldery i nagrywasz na 10x. Sam tak od zawsze nagrywam i muza gra :naughty:

Foldery nie mają nic do error , ewentualnie zmień płytkę na próbę.

Edytowane przez mlodziak22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję temat gdyż nie chcę zakładać identycznego i zaśmiecać.Czytałem inne tematy ale tak konkretnie się nie dowiedziałęm.Posiadam concert 3.Nagrałem sobie dziś płytkę z muzyką w programie Nero.Pierwsza opcja z góry Cd-Rom(Udf). Wrzuciłem 4 foldery z piosenkami.Wrzucam do napędu i wyskakuje error.Oryginalne płyty czyta bez problemu , bo mam kilka w samochodzie.Co zrobiłem źle?Inną opcję wybrać podczas nagrywania?może ISO?A może nie wrzucać folderami tylko bezpośrednio na nośnik ?pozdrawiam

A po jaką cholerę wybierasz UDF?? Wybierz ISO i powinno zadziałać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem pierwszą opcję z góry którą właśnie jest UDF.Zawsze nagrywałem do starego samochodu przy użyciu tej opcji i wszystko śmigało dlatego więc :-) zaraz wypalę płytkę jako iso i zobaczymy :)

Ok.Wszystko w porządku :D Hula aż miło :) Dzięki za pomoc!!

Edytowane przez ParasoleK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...