Jump to content
IGNORED

Audi Concert III i mp3

cerui

Recommended Posts

Hej!

Właśnie zamontowałem Concert 3. Mam zamiar nagrać płytę z mp3.

Jak ma wyglądać struktura folderów?

Mam wszystkie mptrójki nagrać bezpośrednio na CD czy moge porobić foldery i je dowolnie nazwać?

Czy jest dostępna instrukcja w pdf do ściągnięcia?

nagraj z folderami i bez i przetestuj bo sam chętnie się dowiem :)

Możesz wrzucić sobie np do 5 folderów i zmieniać

Odkopuję temat gdyż nie chcę zakładać identycznego i zaśmiecać.Czytałem inne tematy ale tak konkretnie się nie dowiedziałęm.Posiadam concert 3.Nagrałem sobie dziś płytkę z muzyką w programie Nero.Pierwsza opcja z góry Cd-Rom(Udf). Wrzuciłem 4 foldery z piosenkami.Wrzucam do napędu i wyskakuje error.Oryginalne płyty czyta bez problemu , bo mam kilka w samochodzie.Co zrobiłem źle?Inną opcję wybrać podczas nagrywania?może ISO?A może nie wrzucać folderami tylko bezpośrednio na nośnik ?pozdrawiam

Nagraj w nero express w taki sposób i musi działać.

Dane i CD z danymi ,później przeciągasz foldery i nagrywasz na 10x. Sam tak od zawsze nagrywam i muza gra :naughty:

Foldery nie mają nic do error , ewentualnie zmień płytkę na próbę.

Edited by mlodziak22

Odkopuję temat gdyż nie chcę zakładać identycznego i zaśmiecać.Czytałem inne tematy ale tak konkretnie się nie dowiedziałęm.Posiadam concert 3.Nagrałem sobie dziś płytkę z muzyką w programie Nero.Pierwsza opcja z góry Cd-Rom(Udf). Wrzuciłem 4 foldery z piosenkami.Wrzucam do napędu i wyskakuje error.Oryginalne płyty czyta bez problemu , bo mam kilka w samochodzie.Co zrobiłem źle?Inną opcję wybrać podczas nagrywania?może ISO?A może nie wrzucać folderami tylko bezpośrednio na nośnik ?pozdrawiam

A po jaką cholerę wybierasz UDF?? Wybierz ISO i powinno zadziałać.

Wybrałem pierwszą opcję z góry którą właśnie jest UDF.Zawsze nagrywałem do starego samochodu przy użyciu tej opcji i wszystko śmigało dlatego więc :-) zaraz wypalę płytkę jako iso i zobaczymy :)

Ok.Wszystko w porządku :D Hula aż miło :) Dzięki za pomoc!!

Edited by ParasoleK