Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 2.7 TDI Avant Multitronic kolejna audiczka :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich.

przyszła pora pokazać na forum moja A4 :)

Audi zakupione w 2013r w PL z przebiegiem 180tys aktualnie dokulałem już do 254 tyś

A4 z silnikiem 2.7 TDI o mocy 190KM i skrzynia Multitronic

to co fabryka zamontowała :

- Xenon z Ledami
- Ledy tył; -
- Czujnik zmierzchu i deszczu;
- MMI 3G HIGH z nawigacją GPS na dysku twardym, 7-o calowym wyświetlaczem LED, zestawem telefonicznym Bluetooth, + SIM
- Parktronik tył/przód;
- Klima 3-y strefowa;

- Kolorowy FIS
- Tempomat

- ABS ESP
- multifunkcyjna kierownica
- Elektrycznie otwierane szyby
- Elektrycznie sterowane lusterka + podgrzewane
- Podgrzewane fotele przód i tył

- Alufelgi 18";

- + tam parę innych pierdółek

to co udało mi sie zrobić po godzinach

- doświetlanie zakrętów w halogenach

- test zgarów

- aktualizacja MMI 3g

- mapy 2014

- odblokowane zielone menu

- zamontowane klamki z podświetlaniem wewnętrzne

- pakiet oświetlenia drzwi zewnętrzny

- opuszczanie prawego lusterka przy jeździe wstecz

w planach jak czas pozwoli

- w pierwszej kolejności zwiekszenie mocy

- fotele alcantara

- wewnętrzny pakiet S-line

- obniżenie zawieszenia (choć ty sie mocno zastanawiam czy ruszać)

- lusterko fotochrom wewnętrzne

- grill od S4

- kierownica trójramienna w mlultifunkcji

a na koniec foteczki jak będzie chwila wolna to wstawię w lepszej jakości :)

img_3254_HDR.jpg

img_3256_HDR.jpg

img_3257_HDR.jpg

img_3253_HDR.jpg
img_3251_HDR.jpg

Opublikowano

Fura kox :decayed: powodzenia w modach :hi:

Opublikowano

Ładna ładna ale przebieg dość duży....

Opublikowano
  • Autor

Ładna ładna ale przebieg dość duży....

w tych rocznikach z tym motorem to norma a lepiej mieć realne 200tyś niż 150tys odkręcone z 300tyś :D pozdrawiam

Opublikowano

Silnik ma świetny potencjał do kręcenia. Ja ze swojego wykręciłem samym programem 260 kucy i 558 nm momentu. Tylko ja mam manual

a nie wiem jak ten multitronic to zniesie.

Opublikowano

A coś się działo w tym czasie? Jakieś naprawy itd?

Graty autka :wink:

Opublikowano
  • Autor

A coś się działo w tym czasie? Jakieś naprawy itd?

Graty autka :wink:

z usterek to wymieniłem z przodu dolny tylni wahacz koło pasowe przy okazji pasek rolki a tak to nic więcej sie nie działo olej z filtrem w skrzyni co 40Ttkm i olej w silniku co 20tkm paliwo dobre i śmiga dzień w dzień

Edytowane przez Stachu1982

Opublikowano

Gratki autka :)

Masz jeszcze pole do popisu jeśli chodzi o modzenie :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.