Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Prośba o pomoc - przepustnica i zapłon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Ja niestety nie mam turbiny.

Czy ten zawór DV tez sie znajduje w moim aucie 1,8 benzyna

Pozdrawiam

Ps.Jakie sa koszty naprawy/wymiany tego DV

Opublikowano

Czy ten zawór DV tez sie znajduje w moim aucie 1,8 benzyna

nie-to jest w uturbionych benzynach :wink4:[br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 00:48_________________________________________________

Heh koledzy ja mam ten sam błąd po dzisiejszym skanowaniu , i tak ie błędy

01262 – Solenoid Valve for BOOST Pressie Control (N75)

26-00 – Output Open.

16505- throttle Position Sensor (G69); Implausible Signal

P0121 - 35-10- - - Intermittent.

17978 – Engine Start Blocked by Immobilizer

P1570 – 35-10 - - - Intermittent.

wiem że DV prawdopodobnie jest uwalony i nie działa , robiłem jakieś testy podesłane tu z forum i wychodzi że jest uwalony autko zamula jak na te swje koniki ,

aaa i mam jeszcze jedno pytanko ?

ostatni po przejechaniu 10 km otworzyłem wieczorkiem maskę a tam czerwony kolektor , i nie wiem czy tak ma byc czy może cos jest nie tak . :quattro:

Tauron-pisz w jednym watku,bo nie wiem,gdzie odpowiadac

http://www.a4-klub.pl/smf/odp_aeb_18t_3_bledy_prosze_o_wypowiedz-t104993.0.html;msg1210902#msg1210902

jakie testy wykonales?jedynym objawem ,jaki mozesz miec przy popsutej Dv-to powracajaca kompresja do turbiny,objawiajaca sie charakterystycznym "furkotaniem" po odjeciu gazu-jesli tego nie slyszysz-odepnij na chwile przeplywomierz od puszki filtra i przejedz sie chwile-po pierwszym mocnym przygazowaniu na biegu-uslyszysz,lub nie-jesli furkocze-wymien DV i dalej sprawdzaj-pierwszy blad mowi o otwartym N75,a nie DV-tez podmien od kogos na chwile i zobaczysz efekt-jak bedzie poprawa-kupujesz i wymieniasz :wink4:

Opublikowano

O DV pisałem coś tutaj troche czasu temu ,

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avj_splitter-t90126.0.html

turbo słychac jak przygazuję na jałowym , takie fajne furkotanie ale zawsze myslałem że to ma tak byc :mysli: chyba że się mylę , u mnie nie ma nikt :audi: z tym silnikiem tak że więc odpada , przyjdzie mi więc kupić .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.