Skocz do zawartości
IGNOROWANY

glośne buczenie i metaliczny stukot na ssaniu


dominio_1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczow

Mam problem zwiazany z moim audi a4 b5 1.8 t.

Mianowicie chodzi o to ,ze podczas ssania czyli obroty 1100 auto bardzo glosno pracuje,spod filtra powietrza slychac glosne buczenie i metaliczny stukot tak jakby zaraz mialo sie cos oderwac albo spalic sie :) Kiedy ssanie sie wylacza i obroty spadaja do 900 to nie ma w ogole tego dzwieku,slychac tylko czysta prace silnika a na ssaniu przerazajacy dzwiek.Mechanicy czywiscie nie wiedza w czym jest problem,na kompie tez nic nie wyszlo nie ma zadnych bledow.Dodam ze auto posiadam od kilku miesiecy i zawsze podczas ssania buczenie bylo ale nie takie glosne jak teraz (od kilku dni)i do tego jeszcze ten mechaniczny stukot.Nagralem filmik na telefonie sprobuje jakos go tutaj zamiescic zeby ulatwic diagnoze.

Mam nadzieje ze w dobrym miejscu umiescilem temat

Prosze o sugestie co to moze byc nie chce doprowadzic do jakiejs krzywej akcji ze cos sie rozwali,za duzo juz tego...


dodaje filmik z youtube ktory dzisiaj nagralem,jak sie wslucham to brzmi jakby cos piszczalo ocieralo itd

mam nadzieje ze ktos cos napisze bo czesto nikt nic nie odpisuje :/

filmik przez pomylke do gory dolem nagrany

Edytowane przez dominio_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź przewód przy pompie SAI . Gdyby spadł to jest taki dźwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje rafal wychodzi na to ze to jest problem z ta pompa bo poczytalem troche o tym i na ogladalem sie na youtube i mam takie same objawy

jak myslicie co lepsze wymieniac ta pompe i zawor czy lepiej by bylo poprostu ja odpiac i bezpiecznik od niej?

czy auto bedzie funkcjonowac bez tej pompy ?

poradzcie cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...