Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] problem LED w postojówkach - rozwiazanie?

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Można to zrobić dużo taniej kupując rezystory, jest trochę zabawy dlatego chyba nikt tego nie zrobił jeszcze, to jest fajne bo są wtyczki żarówek. Jak nie chcesz się bawić w wpinanie rezystora w instalację to idealne rozwiązanie.

Opublikowano

Poziek to ma zrobione ale przy tylnych lampach. chyba[br]Dopisany: 16 Grudzień 2008, 13:14_________________________________________________i dał 10 zł a nie 90 :naughty:

Opublikowano

Ja miałem w B6 zwykłe rezystorki 25 Ohm na każdą z żaróweczek. Teraz w B7 robię to samo ale oprócz postojówek okabluję też DLRy. Rezystorki są po 4$/szt :)

Opublikowano

Ja miałem w B6 zwykłe rezystorki 25 Ohm na każdą z żaróweczek.

teraz ja tak mam :):polew:

i jest git

Opublikowano

Ja miałem w B6 zwykłe rezystorki 25 Ohm na każdą z żaróweczek.

teraz ja tak mam :):polew:

i jest git

No, i nic przy tym nie majdruj bober :)

Opublikowano

postaram sie ;)

  • 4 lata później...
Opublikowano
Witam Panowie !

Mam taki sam problem, tylko ze w audi A4 B6. Zmienilem lampy na te z LEDami jako postojowe i dziwnym trafem lewa strona dziala normalnie, a prawa strona wlacza sie i po 5-6 sekundach gasnie. Wyprobowalem za wasza rada podlaczenie rezystora 50W 6Ω, ktory wpialem rownolegle pod pin 7 (+do postojowych) i pin 10 (masa od postojowych, migacza i drogowych)

O dziwo, Ledy zaczely swiecic, ale zabralo mi migacz i zaginal

Czy cos zrobilem zle ? Ma ktos jakis pomysl ?

Z gory dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam

mam identyczny problem z prawą lampą zapala się na chwile i gaśnie (ledy)

mam te same lampy ze szwagrem odłączyliśmy lampę i sprawdziliśmy wszystkie kable od wtyczki do lampy i jest ok ba nawet podłączyliśmy odwrotnie żeby sprawdzić to ledy świeciły się na czerwono (fajny efekt:) ) doszliśmy do wniosku że coś musi być z wtyczką co jest w samochodzie (co się podpina lampę) i teraz pytanie jak to najlepiej sprawdzić ??

jak by gdzieś był temat o tym tu na forom to poprosze linka

Opublikowano

ja załozyłem diodki do podswietlania tablicy ponoc nie mialo wywalać błędu na fisie ale wywala co proponujecie.pozdrawiam sorka za pisownie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.