Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fcg

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fcg

  1. Witam mam taki problem w mojej V6 155 km mam alternator 120 A na kabelki problem polega na tym że po odpaleniu auta nie gaśnie kontrolka akumulatora dopiero jak go przegazuje do 1500 obrotów gaśnie i się już nie zapala szczotki były wymieniane dioda też, czy problem leży w samym alternatorze bo z tego co wiem to powinien być 140 A na kostkę ? miał ktoś podobny problem lub jakieś propozycję ?? pozdr
  2. fcg odpowiedział(a) na Chuck Norris temat w 1.9TDI
    problem rozwiązany coś źle złożyli z rozrządem i efekt jest taki że dwie rolki do wymiary
  3. fcg odpowiedział(a) na Chuck Norris temat w 1.9TDI
    witam ja mam taki problem jechałem autem po zatrzymaniu wciśnięciu hamulca/sprzęgła (automat) samochód zgasł po odpaleniu gaśnie dopiero jak przegazuje i trzymam nogę na gazie (na obrotach to nie gaśnie) nogę z gazu ściągam i znów gaśnie . Co to może byc? miałem wymieniany rozrząd może tu leży problem druga sprawa miałem problem z alternatorem muszę przegazować do 1800 obrot/min żeby zgasła kontrolka akumulatora wczoraj sie dowiedziałem ze alternator nie jest na kostkę tylko na piny zamiast 140 ma 120 aph i dlatego nie ładuje do końca po przegazowaniu jest ok ładuje na 14 tak to na 12 z groszem
  4. mam identyczny problem z prawą lampą zapala się na chwile i gaśnie (ledy) mam te same lampy ze szwagrem odłączyliśmy lampę i sprawdziliśmy wszystkie kable od wtyczki do lampy i jest ok ba nawet podłączyliśmy odwrotnie żeby sprawdzić to ledy świeciły się na czerwono (fajny efekt:) ) doszliśmy do wniosku że coś musi być z wtyczką co jest w samochodzie (co się podpina lampę) i teraz pytanie jak to najlepiej sprawdzić ?? jak by gdzieś był temat o tym tu na forom to poprosze linka
  5. Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting tak to wygląda u mnie przednia 78% przednie boczne 27 % tylna i tylne boczne 1.28 %
  6. witam jako że to mój pierwszy post, po zakupie auta mam zamiar wymienić Olej filtry rozrząd, to najpierw mam pytanie o olej aktualnie jeździ na 15 w 40 jak wiadomo jest to mineralny czy mogę zejść na półsyntetyk ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.