Jump to content
IGNORED

Plus od wstecznego do kamery

PiterEL

Recommended Posts

Witam

Mam co prawda Seata Exeo ale to bliźniak do A4 B7. Chce mu podłączyć kamerę cofania i potrzebuje + od wstecznego. Mam też czujniki parkowania przód i tył z guziki em na desce. Czy np w przycisku jest +od wstecznego bądź znajdę go gdzieś w skrzynce bezpieczników ? Potrzebuje go do modułu przy radiu. A u mnie wsteczne są w klapie i kable idą gdzieś po zawiasach i schodzą gdzieś w boczek z tyłu. Dlatego ciężko jest się dobrać i myślę czy może gdzie indziej znajdę taki +12V od wstecznego ? Proszę o pomoc.

Jak kamerę montujesz w listwie podświetlenia tablicy rej. to masz tam bardzo blisko do +12V wstecznego :)

Przejrzyj ten wątek (pierwszy post) jeśli szukasz bliżej radia tego + od wstecznego:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/100858-mce-09-modul-centralnej-elektryki-wlacznik-swiatel-czujnik-swiatla-clh/

Gniazdo B (23-pin) [wyjścia]
Pin 1 – Zasilanie prawego tylnego kierunkowskazu [żółto/zielony]
Pin 2 – Zasilanie lewego światła biegu wstecznego [niebiesko/czerwony]
Pin 3 – Zasilanie tylnego lewego kierunkowskazu [niebiesko/czerwony]
Pin 4 – Zasilanie prawego światła stopu [czerwono/czarny]
Pin 5 – Zasilanie prawego światła biegu wstecznego [niebiesko/czerwony]

Ja w exeo montowalem wiec tablica jest w zderzaku i tam kamerę montowalem. Plusa znalazłem w boczku tylnym i tam podlutowalem. A i tak wiązkę ciągnalem do radia wiec razem poszło. Juz założona i działa. Moduł do kamery wzięty od usera WOSZU i polecam.

Edited by PiterEL

Dokładnie :-) mordka się cieszy :-)