Jump to content
IGNORED

Jak jest ułozona oryginalna wiązka Bose ?

kdawid

Recommended Posts

Proszę pomóżcie.
Pytałem już o to w temacie o montażu bose ale tam mi nikt nie odpowiada a pilnie potrzebuję następującej informacji.

Jak oryginalnie przebiega wiązka bose z wzmacniacza w bagażniku do radia, poszczególnych głośników w drzwiach oraz konsoli centralnej i do mikrofonu w podsufitce?

Wiem że z wzmacniacza do radia biegnie środkowym tunelem ale nie wiem jak dalej do głośników w drzwiach i do mikrofonu bose w lampce podsufitki? Mam całą oryginalną wiązkę i chcę ją zamontować w taki sposób jak była fabrycznie. Proszę o info osoby które wiedzą jak oryginalnie leci ta wiązka.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

A po długości kabli nie da rady mniej więcej wyczaić jak biegła wiązka?

No próbuje to wyczaić i wychodzi na to że idzie środkowym tunelem a później na lewo i prawo wraca do słupków A I B tyle tylko że nie jestem tego pewny dlatego pytam kogoś kto montował oryginalną wiązkę lub wyciągał taką z auta z oryginalnym bose.

Bardziej interesuje mnie jak leci kabel do mikrofonu w podsufitce czy lewym czy prawym słupkiem bo nie chce mi się rozbierać obu i sprawdzać którędy spasuje?

Wszystkie przewody do lampki idą lewym słupkiem, razem z nimi przewód do mikrofonu bluetooth. Więc ten do bose też pewnie idzie lewym.

tak właśnie podejrzewam. Jeżeli ktoś może to potwierdzić na 100% to będę wdzięczny.