Jump to content
IGNORED

Szarpie na zimnym

75max

Recommended Posts

od pewnego czasu jak się rozgrzewa to zaczyna szarpać wyjeżdżam rano z garażu chodzi równo ujadę jakiś kilometr i się zaczyna szarpanie po jakiś dwóch minutach jazdy zaczyna ustępować albo jest mniej odczuwalne. Błędów nie ma żadnych kable nowe świece nowe denso K20TT 4604 nie wiem czy odpowiednio dobrane do tego silnika takie mi gazownik założył jak zakładałem instalację bo stare były już wysłużone, na początku chodził ładnie. Na gazie mam przejechane jakieś 4tyś dodam że na benzynie też szarpie silnik 2.4 APS

Edited by 75max

od pewnego czasu jak się rozgrzewa to zaczyna szarpać wyjeżdżam rano z garażu chodzi równo ujadę jakiś kilometr i się zaczyna szarpanie po jakiś dwóch minutach jazdy zaczyna ustępować albo jest mniej odczuwalne. Błędów nie ma żadnych kable nowe świece nowe denso K20TT 4604 nie wiem czy odpowiednio dobrane do tego silnika takie mi gazownik założył jak zakładałem instalację bo stare były już wysłużone, na początku chodził ładnie. Na gazie mam przejechane jakieś 4tyś dodam że na benzynie też szarpie silnik 2.4

a cewki sprawdzałeś?? a po rozgrzaniu sprawdzałeś czy nie szarpie przy dodawaniu gazu na wysokich obrotach?u mnie kiedyś tak było to okazało się źe żle mapy były ustawione

moze sprzeglo sie konczy, duzo przyczyn moze byc szkoda ze bledow nie ma. Sprawdź cisnienie oleju na cylindrach najpierw powinno byc 11.5-12.5.