Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szarpie na zimnym


75max

Rekomendowane odpowiedzi

od pewnego czasu jak się rozgrzewa to zaczyna szarpać wyjeżdżam rano z garażu chodzi równo ujadę jakiś kilometr i się zaczyna szarpanie po jakiś dwóch minutach jazdy zaczyna ustępować albo jest mniej odczuwalne. Błędów nie ma żadnych kable nowe świece nowe denso K20TT 4604 nie wiem czy odpowiednio dobrane do tego silnika takie mi gazownik założył jak zakładałem instalację bo stare były już wysłużone, na początku chodził ładnie. Na gazie mam przejechane jakieś 4tyś dodam że na benzynie też szarpie silnik 2.4 APS

Edytowane przez 75max
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od pewnego czasu jak się rozgrzewa to zaczyna szarpać wyjeżdżam rano z garażu chodzi równo ujadę jakiś kilometr i się zaczyna szarpanie po jakiś dwóch minutach jazdy zaczyna ustępować albo jest mniej odczuwalne. Błędów nie ma żadnych kable nowe świece nowe denso K20TT 4604 nie wiem czy odpowiednio dobrane do tego silnika takie mi gazownik założył jak zakładałem instalację bo stare były już wysłużone, na początku chodził ładnie. Na gazie mam przejechane jakieś 4tyś dodam że na benzynie też szarpie silnik 2.4

a cewki sprawdzałeś?? a po rozgrzaniu sprawdzałeś czy nie szarpie przy dodawaniu gazu na wysokich obrotach?u mnie kiedyś tak było to okazało się źe żle mapy były ustawione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze sprzeglo sie konczy, duzo przyczyn moze byc szkoda ze bledow nie ma. Sprawdź cisnienie oleju na cylindrach najpierw powinno byc 11.5-12.5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...