Treść opublikowana przez 75max
-
Kierownica z łopatkami
Witam mam pytanie odnośnie wymiany kierownicy z mutifunkcji na multifunkcje z łopatkami czy wystarczy sama kierownica czy jest potrzebne poprowadzenie dodatkowych sygnałów do sterownika od kierownicy.
-
Wymiana lamp przednich
Witam mam pytanie jak się koduje przednie lampy dziś podmieniliśmy lampy w dwóch takich samych autach nie stety wyskoczył błąd komunikacji pewnie trzeba jakoś wkodować wymiane lamp Audi A4 B8
-
Kodowanie akumulatora a prąd ładowania
ja wymieniłem akumulator na taki sam jak miałem zakodowałem ale na wyświetlaczu radia pokazuje mi tak jak bym miał akumulator na ostatniej kresce czasami pokazuje drugą ładowanie 14,4 czyli ładuje odpala normalnie ale nie wiem czemu nie pokazuje mi pełnego naładowania (podczas wymiany miałem podpięty bajpas tak aby komputer nie stracił zasilania czy raczej powinno się pozbawić na chwilę auta prądu a potem dopiero kodować)
-
Oświetlenie kratek nawiewu
Mam pytanie mam tylko świetlenie nóg kierowcy i pasażera a nie świeci mi oświetlenie kratek nawiewu, czy wychodziły takie biedne wersje brak podświetlenia drzwi po otwarciu
- krótki zasięg świateł
-
krótki zasięg świateł
Witam posiadam Audi A4 B8 2011r ustawiałem sobie ostatnio przez VCDS opcje odprowadzania do domu i od tego momentu zauważyłem że mam bardzo mały zasięg świateł krótkich, u kolegi też ustawialiśmy odprowadzanie i to samo z tym że u niego wyskoczył komunikat "Kontrola zasięgu świateł aktywny konwerter świateł" gdzie można to wyłączyć aby wróciło wszystko do normy
-
Temperatura płynu chłodniczego
Mirzyłem do pracy mam 8 km dopiero jak dojeżdżam to mi łapie 90c
-
Temperatura płynu chłodniczego
może mi ktoś powiedzieć jak szybko wam łapie 90 bo u mnie jak rano jadę do pracy (temperatura na zewnątrz 5 stopni) to muszę przejechać jakieś 7km żeby było 90 potem już trzyma cały czas 90
-
Podszarpywanie i lekkie wahania sie obrotów
u mnie to samo katastrofa i jeszcze jak spuszczę z nogę z gazu tak przy 100 to czuć wibracje ja mam automat ale to chyba od silnika bo tak jak opisujecie najgorzej jest jak się rozgrzewa
-
Szarpie na zimnym
od pewnego czasu jak się rozgrzewa to zaczyna szarpać wyjeżdżam rano z garażu chodzi równo ujadę jakiś kilometr i się zaczyna szarpanie po jakiś dwóch minutach jazdy zaczyna ustępować albo jest mniej odczuwalne. Błędów nie ma żadnych kable nowe świece nowe denso K20TT 4604 nie wiem czy odpowiednio dobrane do tego silnika takie mi gazownik założył jak zakładałem instalację bo stare były już wysłużone, na początku chodził ładnie. Na gazie mam przejechane jakieś 4tyś dodam że na benzynie też szarpie silnik 2.4 APS
-
Wyświetlacz temperatury zewnętrznej
Czy to nie jest ten przed chłodnicą
-
Zderzak tylni
mam pytanie kupiłem zderzak tylni bo mój jest uszkodzony zderzak przyszedł bez belki wzmacniającej jak taką belkę zamocować do nowego zderzaka tam jest to zgrzewane. ma ktoś jakiś pomysł ??
-
Wyświetlacz temperatury zewnętrznej
ok jutro się pobawię bo trochę dostęp słaby dzięki
-
Problem ze skrzynią biegów
Na vagu nie ma błędów chyba będzie kosz
-
Problem ze skrzynią biegów
Mam podobny problem biegi do przodu chodzą ładnie może czasami przy zimnym silniku trochę przeciąga na drugim biegu ale wsteczny mam słaby jak dojadę do krawężnika to już nie wiedzie ślizga się ale jak jest wzniesienie to normalnie toczy się do tyłu tylko przy gwałtownym dodaniu gazu tak jakby się ślizgał. Olej wymieniany była ładny nie było czuć jakiegoś specyficznego zapachy w misce też nie było jakiś części kosza normalnie trochę opiłków przy magnesach prawdopodobnie jest pęknięty kosz ale na razie tak będę jeździł zobaczymy co się będzie działo dalej.
-
Wyświetlacz temperatury zewnętrznej
właśnie byłem w garażu poruszałem czujnikiem wsiadam i dalej to samo więc odpalam żeby sobie posłuchać symfonii silnika parę wciśnięć pedału gazu do spodu i niespodzianka wyświetlacz znowu pokazuje w celsjuszach. Cuda panie cuda
-
Wyświetlacz temperatury zewnętrznej
dziś wróciłem z pracy postawiłem auto wieczorem wprowadzam do garażu a na wyświetlaczu zamiast temperatury w C mam w 46F nic nie ruszałem jak to przestawić na C
-
Spalanie z kosmosu 2.4 v6
strasznie dużo u mnie 12l LPG jazda z pracy do domu 8km i większość po mieście krótkie odcinki bardzo nie katuję ale lubię też posłuchać mruczenia silnika dodam że skrzynia tiptronic
-
Jaki gaz do Audi a4 b5 2.4 v6
ja mam gaz od 2 tygodni i czasem mi strzeli mam tiptronic i jak mu spuszczę gaz i obroty zejdą poniżej 2tyś a skrzynia nie przy redukuje na niższy bieg a ja zaczynam przyspieszać to to mam często szarpanie jutro jadę do gazownika świece są nowe ale przewody chyba od nowości nie wiem czy to nie będzie powód bo przed założeniem gazu też ni parę razy strzelił. Spalanie cykl mieszany 12l
-
Plus po stacyjce do radia
dzięki bardzo trochę się ociepli to się zabiorę za szukanie (wijar nie widzę żadnego linku)
-
Plus po stacyjce do radia
Byłbym wdzięczny
-
Plus po stacyjce do radia
Wie ktoś czy da się go jakoś namierzyć bez wyciągania stacyjki może gdzieś wychodzi koło przekaźników
-
Plus po stacyjce do radia
- Jakie prędkości przy danych obrotach?
2.4 tiptronic 2tyś 100km/h- Plus po stacyjce do radia
witam mam pytanko odnośnie podłączenia radia mam radio nie oryginalne muszę za każdym razem włączać i wyłączać radio nie dochodzi nigdzie w wiązce do radia plus po stacyjce skąd się wpiąć żeby to normalnie działało - Jakie prędkości przy danych obrotach?