Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] obieg wewnętrzny powietrza

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie działa u mnie klapka od obiegu wewnętrznego albo inaczej gdy podepnę VAG-a to z opcji test elementów na VAG-u klapka się otwiera i zamyka,jak również robiąc nastawy podstawowe również klapka działa prawidłowo.na tym praca tej klapki się kończy,gdyż z panelu klimatronica jak nacisnę przycisk to ikonka samochodu się zaświeca lecz klapka ani drgnie.Podpiąłem inny silniczek luzem pd wtyczkę ze silniczka odpowiadającego za tą klapkę lecz żadnej różnicy nie było.Też z VAG-a działał silniczek lecz z przycisku bez reakcji.Co może być przyczyną takiej usterki czyżby panel miał usterkę?Dzięki za wszelkie podpowiedzi

Opublikowano

podepne sie do tematu...

u mnie jest to samo... tyle ze na VAGu nie sprawdzalem ale znalazlem cos takiego: pod schowkiem na samym dole po prawej stronie jest taka jakby puszka plastikowa i tam idzie przewod jakby pneumatyczny, ta puszka jest rozwalona czy to moze miec cos wspolnego do obiegu?

tak to u mnie wyglada:

af8eaa6cc8143254.jpg

Opublikowano

Nie działa u mnie klapka od obiegu wewnętrznego albo inaczej gdy podepnę VAG-a to z opcji test elementów na VAG-u klapka się otwiera i zamyka,jak również robiąc nastawy podstawowe również klapka działa prawidłowo.na tym praca tej klapki się kończy,gdyż z panelu klimatronica jak nacisnę przycisk to ikonka samochodu się zaświeca lecz klapka ani drgnie.Podpiąłem inny silniczek luzem pd wtyczkę ze silniczka odpowiadającego za tą klapkę lecz żadnej różnicy nie było.Też z VAG-a działał silniczek lecz z przycisku bez reakcji.Co może być przyczyną takiej usterki czyżby panel miał usterkę?Dzięki za wszelkie podpowiedzi

Być może rozkodował Ci się klimatronika jeśli tak to musiałbyś przy pomocy VAG'a wpisać na nowo kod do twojego klimatronika i zrobic nastawy podstawowe.

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ahu_problem_z_klimatronikiem-t46909.0.html;msg521538#msg521538

podepne sie do tematu...

u mnie jest to samo... tyle ze na VAGu nie sprawdzalem ale znalazlem cos takiego: pod schowkiem na samym dole po prawej stronie jest taka jakby puszka plastikowa i tam idzie przewod jakby pneumatyczny, ta puszka jest rozwalona czy to moze miec cos wspolnego do obiegu?

ma coś wspólnego, ponieważ silniczek ten steruje klapką która odpowiada za włączenie bądz wyłączanie obiegu wewnętrzego

Opublikowano
  • Autor

Nie działa u mnie klapka od obiegu wewnętrznego albo inaczej gdy podepnę VAG-a to z opcji test elementów na VAG-u klapka się otwiera i zamyka,jak również robiąc nastawy podstawowe również klapka działa prawidłowo.na tym praca tej klapki się kończy,gdyż z panelu klimatronica jak nacisnę przycisk to ikonka samochodu się zaświeca lecz klapka ani drgnie.Podpiąłem inny silniczek luzem pd wtyczkę ze silniczka odpowiadającego za tą klapkę lecz żadnej różnicy nie było.Też z VAG-a działał silniczek lecz z przycisku bez reakcji.Co może być przyczyną takiej usterki czyżby panel miał usterkę?Dzięki za wszelkie podpowiedzi

Być może rozkodował Ci się klimatronika jeśli tak to musiałbyś przy pomocy VAG'a wpisać na nowo kod do twojego klimatronika i zrobic nastawy podstawowe.

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ahu_problem_z_klimatronikiem-t46909.0.html;msg521538#msg521538 robię wszystko łącznie z kodowaniami

podepne sie do tematu...

u mnie jest to samo... tyle ze na VAGu nie sprawdzalem ale znalazlem cos takiego: pod schowkiem na samym dole po prawej stronie jest taka jakby puszka plastikowa i tam idzie przewod jakby pneumatyczny, ta puszka jest rozwalona czy to moze miec cos wspolnego do obiegu?

ma coś wspólnego, ponieważ silniczek ten steruje klapką która odpowiada za włączenie bądz wyłączanie obiegu wewnętrzego

[br]Dopisany: 19 Październik 2008, 19:19_________________________________________________robiłem wszystko łącznie z kodowaniami
  • 1 rok później...
Opublikowano

Mam ten sam problem, tyle że jeśli klima jest załączona to obieg działa, natomiast gdy klimę się wyłączy to po przy naciśnięciu przycisku zapala się ikonka i od razu gaśnie po puszczeniu. Musze sprawdzić działanie tego silniczka od klapy, ale skoro przy klimie działa i nawet go słychać, to o co może chodzić??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.