Jump to content
IGNORED

[B5 AEB] 19" z RS6 - twardosc

Nosb
 Share

Recommended Posts

Rozglądam sie za felgami.

Kusza po allegro oferty z jakimis chromowanymi felgami nowymi po 1999 zł ... Zapewne są z takiego stopu ze wystarczy kopnąc i sie pokrzywią...

Wpadły mi w oko felgi od RS6 .

Jesli to oryginalne kola od sportowego autka to powinny dosc lekkie a do tego twarde ?

Chodzi o to ze wczesniej miałm BBS RXII a przed nimi Brock'i jakies... Brocki kupiłem prosciutkie pojezdzilem i byly popodkrzywiane ... BBS kupiłem (dwie miały leciutkie bicia ) i zaliczyłem nimi sporo dziur itp i przy zdejmowaniu kół były w identycznym stanie!! Dlatego wole brzydsze felgi a trwalsze ;)

Moze jakis info od znających sie na rzeczy na temat twardosci tych kółek ? To taki 5 ramienny wzór :)

Jeśli to faktycznie oryginały to brać .. oryginalne wzory sa naprawdę wytrzymałe :kox:

Te wszystkie repliki i inne to jedno wielkie dziadostwo .. i po mojemu wywalanie kaski w błoto .. lepiej kupić kobiecie nową sokowirówke :JC_fan::travolta:

:)

No tak kminie,że do RS6 nie włożyli w audi kółek z przetopionej folii aluminiowej albo puszek :D

Gdzies mi sie obiło ze ori felgi z RS to alu z domieszka tytanu :>

Jutro mam miec ich nr fabryczy czesci i zobaczymy z czego są ;) Ale juz wiem ze ori Audi ;)