Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 srebrny lis

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich. Na forum jestem już dość długo więc przyszedł czas pochwalić się tym co mam

Audi A4 B7 avant kolor srebrny (LY7W)

1,9 TDI silnik BRB bez DPF

rocznik 2006

Samochód tylko rok w Niemczech a potem śmigał już po polskich ścieżkach więc i przebieg niezbyt duży, jak kupiłem było 240 tyś teraz po półtorej roku jest 265 :D

Hmm to teraz to co mamy na pokładzie a za wiele nie mamy :(

- 6 poduszek

- ESP

- klimatronik dwustrefowy

- dwie elektryczne szyby

- tempomat

- dwa podłokietniki

- i najważniejsze grzane tyłki.

Nagłośnienie standardowo Harmann

Po zakupie stało na fabrycznych 16 stalowych ale szybko pojawiły sie alumki 17" RH. Prezentuje się znacznie lepiej.

W planach...

- kierownica wielofunkcja koniecznie skórzana

- wymiana tunelu na taki bez tej archaicznej dokładki na telefon

- lekkie przeróbki zderzaków (tym bardziej że tylny załatwiła mi dziewczyna :angry: )

- odblokowanie pełnego fisu.

No to teraz fotki a za chwilkę kawałek historii

fa2h8kj4.jpg

m7vj8lr7.jpg

uo9642s7.jpg

9nwpmu77.jpg

No to teraz trochę historii. Wcześniejsze moje wozy to BMW E36 potem Meganka. Ale zawsze coś mnie ciągneło w stronę Audi aż pewnej pracującej nocy padł pomysł, trochę rozmów z kobietą i zaczęły się poszukiwania. I tu odrazu założyłem że szukam, sedana, koniecznie czarnego, w benzynie i w budzie B6. No a wyszło jak widać. Wszystko jest inaczej. Przekonało mnie to że samochód kupiony nie u handlarza, zwykli ludzie z sąsiedniego osiedla potrzebowali się go pozbyć to przygarnąłem lisa. Choć w sumie to jest ona :wink:

Na start poszły zmiany wszystkich płynów, rozrządu i tarcze z klockami. Teraz zamontowane wszystkie filtry z Manna, tarcze i klocki Textar, olej oczywiście Castrol Egde. Koszty spokojne (plusy pracy w motoryzacji :wink: ).

Niestety dość szybko samochód został delikatnie uszkodzony przez moją dziewczynę, o ile rysy na tylnym nadkolu ogarnąłem to zderzak i prawe tylne drzwi będę musiał raczej wymienić.

Po zmianie felg auto stanęło ciut niżej i tym razem trochę ucierpiał przedni zderzak. Ech te polskie krawężniki.

No a teraz czekam na krytykę :grin:

Opublikowano

Jakie plany ? Fotki wnętrza daj .

Edytowane przez marcinch001

Opublikowano

Ładna sztuka:) dobra baza do modzenia;)

powodzenia i bezawaryjnej jazdy przede wszystkim

Opublikowano
  • Autor

Dziś samochód pojechał do mechanika. Wymiana poduszek pod silnikiem i skrzynia. Do tego tylne stabilizatory. Czekam aż wróci i wrzucę fotki wnętrza

Opublikowano

Jest co robić :naughty: Złap się z chłopakami z Tychów i podjedź na spota. :good: Bezawaryjności!

Opublikowano

Szerokości i bez awaryjności :thumbup1:

Ups błąd :facepalm: - bezawaryjności!!!!!

Edytowane przez beny2303

Opublikowano
  • Autor

Audianka wróciła od mechanika i silnik poszedł sporo w górę, jednak wylane poduchy dawały mocno po d*pie. Teraz tylko czekać na wypłatę i jedziemy chipować. Ciekawe jak to wpłynie na spalania bo póki co na laciu 235 po mieście wychodzi jakieś 8 litrów :lol:

Opublikowano

gdzie chipujesz?

jak coś to w dynosofcie w Katowicach jest teraz grupówka za 1000zł

Opublikowano
  • Autor

W tychach w tech line po małej znajomości bo siedzę w częściach za 700

Opublikowano

Moja 3.0 QUATTRO w mieście 9 - 10 to już max! :good:

Opublikowano
  • Autor

Ech trzeba było kupić potwora to bym choć wiedział za co tak duże zużycie hehe. Ale nie narzekam.

Opublikowano

Najważniejsze to banan na twarzy :banan:

Po tuningu będzie podwójny :banan::banan:

Opublikowano
  • Autor

No i w poniedziałek jedziemy z audianka na koksowanie mocy ;)

Opublikowano

To się będzie działo :whistling:

Opublikowano

I jak po programie?

Opublikowano
  • Autor

Zaraz jade odebrać auto to zobaczymy jak to wyszło

No to autko odebrane. W serii powinno być 116 koni a wyszło 131[emoji3] podniesione na 147 do tego 332 Nm i wreszcie nie ma tej turbo dziury...

8ygs2e.jpg

no i wykresik :)

Opublikowano

O kurcze ładnie wyszło:-)

Opublikowano

wreszcie nie ma tej turbo dziury...

po 1: turbo dziury nie da się usunąć całkowicie

po 2: można zmniejszyć efekt ale po samym sofcie za wiele w temacie TD się nie zmieni.

Edytowane przez Lorence

Opublikowano
  • Autor

Może źle się wyraziłem nie mam jej tak odczuwalnej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.