Treść opublikowana przez Tombik
-
Jaki lewy tylny zacisk i klocki hamulcowe do Audi A4 B7 1KD?
Witam Nie odbija mi lewy tylny zacisk, po kilku czyszczeniach problem powraca...prawy jest OK...poproszę o zamiennik, który warto zastosować. Czy klocki Ferodo FDB1083 będą odpowiednie? Hamulce 1KD VIN WAUZZZ8E37A265630 @Dev masz może taki zacisk?
-
Samoczynnie i nieregularnie otwierająca się tylna lewa szyba w Audi A4 B7
Witam Mam problem z tylną lewą szybą...czasem podczas jazdy potrafi samoczynnie otworzyć się...wykluczam tylni przełącznik sterowania szybą (mam go zblokowanego na przednim przełączniku) oraz przedni (podmieniłem na inny i objaw jest ten sam). Myślicie że silniczek? bledy z modułu komfortu poniżej
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Poproszę o rozkodowanie VIN TMBAH7NP9N7047117
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Wauzzzf45ha082970
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUZZZF45LA029968 WAUZZZF49MA031210
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
a tarcze Zimmermann 100.3314.20 będą pasowały? Wole dopytać po wtopie z doborem klocków, z góry dziękuję.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Cześć, podpowie ktoś jakie klocki ferodo na tył 1KD? Wyszukiwarka ferodo podpowiada FDB541 lub FDB1788
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
.
-
AUDI A4 B6 - wymiana oleju skrzyni biegów ...
Tzn. że jak odparowywuje to będzie go ponad prawidłowy stan i dlatego wylewa się przez korek wlewu oleju?
-
AUDI A4 B6 - wymiana oleju skrzyni biegów ...
Skrzynia JEM
-
AUDI A4 B6 - wymiana oleju skrzyni biegów ...
Chciałem dziś wymienić olej w skrzyni, natomiast po odkręceniu korka wlewu zaczął mi spływać czysty brązowy olej wiec chyba nie będę wymieniał...natomiast myślę o jednym...wcześniej ktoś pisał że oleju ma być 4mm poniżej korka więc czemu u mnie leciał olej? Nic mi nie wiadomo, aby było coś robione przy skrzyni...spuścić ten nadmiar oleju do 4mm poniżej korka wlewu czy zostawić jak jest?
-
Tarcze i klocki - jaka kolejność jakościowa?
288/245mm
-
Co to za klocki?
Witam Kto jest producentem tych klocków? Będą pasować do B7 z tarczą 312mm? Czy montując używane klocki muszę przykleić taśmą zewnętrzne klocki do zacisku?
-
Wymiana świec żarowych
Czy ktoś wie jak komputer weryfikuje błąd świecy żarowej? Mam przepaloną świecę na pierwszym cylindrze (sprawdziłem omomierzem) natomiast błąd i świecący check nie wyskakuje po każdym przekręceniu zapłonu... Po usunięciu błędu pojawia się ponownie co kilka dni.
-
Klubowa Poczta
Jedzie może ktoś na Szczecin w najbliższych dniach? :-)
-
PHANTOM BLACK PEARL ( BIX, DRL-LED, S-LINE, pakiet BLACK, -30mm, 18", 173KM403Nm, FOTOCHROM+KOMPAS )
Jak nie będziesz zmieniał panelu/rączki pod elektrycznie składane lustra to podobno można rozebrać obecny przełącznik i coś tam podpiłować aby obracał dookoła...nie robiłem tego ale tak słyszałem
- PHANTOM BLACK PEARL ( BIX, DRL-LED, S-LINE, pakiet BLACK, -30mm, 18", 173KM403Nm, FOTOCHROM+KOMPAS )
-
PHANTOM BLACK PEARL ( BIX, DRL-LED, S-LINE, pakiet BLACK, -30mm, 18", 173KM403Nm, FOTOCHROM+KOMPAS )
Wpadł jeszcze ręczny "RS"
-
PHANTOM BLACK PEARL ( BIX, DRL-LED, S-LINE, pakiet BLACK, -30mm, 18", 173KM403Nm, FOTOCHROM+KOMPAS )
no może tak być, że mam inną wersje...mam tylko te funkcje co opisałem powyżej...nie chciałem opcji obniżania lusterka oraz podświetlenie LED w blendach z A6 C6
-
PHANTOM BLACK PEARL ( BIX, DRL-LED, S-LINE, pakiet BLACK, -30mm, 18", 173KM403Nm, FOTOCHROM+KOMPAS )
Też mam rozkładanie po stacyjce tylko na czas tworzenia filmiku ustawiłem na rozkładanie przy otwieraniu auta...moje moduły od kkam'a działają tak: 1) pokrętło regulacji lusterek ust. w pozycji L -> składanie = zamykanie samochodu ; rozkładanie = otwieranie samochodu 2) pokrętło regulacji lusterek ust. w pozycji 0 -> moduł wyłączony 3) pokrętło regulacji lusterek ust. w pozycji P -> składanie = zamykanie samochodu ; rozkładanie = po włączeniu zapłonu Fotochromy zewnętrzne też już odpalone
-
PHANTOM BLACK PEARL ( BIX, DRL-LED, S-LINE, pakiet BLACK, -30mm, 18", 173KM403Nm, FOTOCHROM+KOMPAS )
Nie było łatwo, ale ostatecznie udało się:
-
PHANTOM BLACK PEARL ( BIX, DRL-LED, S-LINE, pakiet BLACK, -30mm, 18", 173KM403Nm, FOTOCHROM+KOMPAS )
http://www.ebay.com/itm/161420273491?_trksid=p2060353.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT Ja kupiłem dokładnie te LED'y bo polecali w dziale B8 że fajnie świecą i nie ma błędu. Barwa ok ale błąd przepalonej żarówki w B7 występuje. Ogólnie to fajna barwa światła tylko, że skoro jest to LED to daje mniej światła niż zwykły halogen. Więc do CLH spoko sprawa ale podczas mgły na pewno się nie sprawdza. Druga sprawa to błąd przepalonej żarówki...ale można wyłączyć Vcdsem zimną kontrolę halogenów i po problemie.
-
PHANTOM BLACK PEARL ( BIX, DRL-LED, S-LINE, pakiet BLACK, -30mm, 18", 173KM403Nm, FOTOCHROM+KOMPAS )
Myślałem nad tym, nawet miałem już takie blendy w ręce ale pchnalem dalej... już za dużo mam tych LED'ów :-) Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka Montaż już prawie zakończony, także już tuż tuż będę miał nowe lusterka sezon wiosna 2016 ;-) Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
-
PHANTOM BLACK PEARL ( BIX, DRL-LED, S-LINE, pakiet BLACK, -30mm, 18", 173KM403Nm, FOTOCHROM+KOMPAS )
to tak jak mówiłem za dwa, trzy lata :-) Obstawiam że przy moich skromnych przebiegach rocznych za trzy lata będzie miał 180.000km A tak na poważnie to narazie nie sprzedaje...furka na pewno godna polecenia więc jeszcze trochę nią się pobujam :-)
-
PHANTOM BLACK PEARL ( BIX, DRL-LED, S-LINE, pakiet BLACK, -30mm, 18", 173KM403Nm, FOTOCHROM+KOMPAS )
Za dwa, trzy lata odezwij się :-) Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka