Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wiatrak Klimy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie mam takie pytanko może głupie ale chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwe aby wiatrak od klimy schładzał silnik ?

Opublikowano

jeżeli masz uszkodzony termostat,tzn. nie domyka się to jest taka możliwość

Opublikowano
  • Autor

jeżeli masz uszkodzony termostat,tzn. nie domyka się to jest taka możliwość

no właśnie po włączeniu wiatraków zauważyłem że wskazówka temperatury opada delikatnie czyli termostat do wymiany

Opublikowano

prawdopodobnie tak.sprawdż go jeszcze dla pewności.odpal zimny silnik i sprawdż górny i dolny wąż od chłodnicy.jeżeli nagrzewają się równocześnie to termostat do wymiany

Opublikowano

Sprawdź jaką masz temperaturę. (vagiem)

Opublikowano
  • Autor

okazało się że walnięty termostat ,

żeby nie zakładać kolejnego tematu co do klimy jak ona ma poprawnie działać ? u mnie jest manualna znaczy pokrętła, po odgrzybieniu i nabiciu ładnie chłodzi ale co chwilę włącza się wentylator i słychać cykanie w kabinie jakiegoś przekaznika tak to powinno działać , głównie chodzi mi o włączanie wentylatora od klimy

Opublikowano

JAK włącza sie klima to włacza sie wentylator,tak to juz dziala

Opublikowano

u mnie też jest klima manualna.działała dokładnie tak samo.wiatrak elektryczny włączał się co jakiś czas na max obrotów tzn. 2 bieg.przerobiłem to tak,że po włączeniu klimy wiatrak elekt. działa cały czas na 1 biegu i jest git.a pyka przekażnik

Opublikowano
  • Autor

u mnie też jest klima manualna.działała dokładnie tak samo.wiatrak elektryczny włączał się co jakiś czas na max obrotów tzn. 2 bieg.przerobiłem to tak,że po włączeniu klimy wiatrak elekt. działa cały czas na 1 biegu i jest git.a pyka przekażnik

hmm a jak to przerobiłeś dużo z tym pracy jest właśnie fajnie jak by sobie pykał na 1 biegu, dodam że z lekka czuć jak auto przymula od klimy jak wyłączę idzie jak szatan

Opublikowano

w skrócie to podłączyłem dodatkowy kabel plusowy do wiatraka(masa jest w nim cały czas),w niego wlutowałem równolegle 2 rezystory (nie pamiętam ilo ohm,ale jakoś sporo).załączanie wiatraka jest przez przekażnik,sygnałem do załączenia - lampka od ''śnieżynki'' na włączniku klimy.dzięki temu też klima chłodzi ''równiej"".ogólnie roboty nie ma tak dużo tylko rozkmina jest dłóższa co,jak i do czego

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Panowie co może mieć wpływ na lekkie przymulenie auta podczas włączenia się klimy wiatraka ?

Opublikowano

sprężarka lekko przyhamowuje silnik.u mnie też tak jest

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.