Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRE] Co lepiej na zime?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwus,

Idzie zima i musze sie zastanowić pomiedzy stalowymi felgami a alumami na zime. Co według was lepiej?

zdr.

P.S.

Tylko prosze bez dowcipow w stylu, ze najlepiej to zimowki, bo to oczywiscie pojdzie na felge :tongue4:

Opublikowano

Do B7 to już bym wziął alu. B7 na stalówkach będzie trochę "śmiesznie" wyglądało Tylko że zima niszczy trochę alu także są tego plusy i minusy.

Opublikowano
  • Autor

A to niszczenie z czego wynika? Od soli, dziur?

Opublikowano

A to niszczenie z czego wynika? Od soli, dziur?

wszystkiego :naughty: ale i tak alu to alu :good:

Opublikowano

Serwus,

Idzie zima i musze sie zastanowić pomiedzy stalowymi felgami a alumami na zime. Co według was lepiej?

zdr.

P.S.

Tylko prosze bez dowcipow w stylu, ze najlepiej to zimowki, bo to oczywiscie pojdzie na felge :tongue4:

ja kupilem 225/45 nokiany zimowe na ori felgi 17 zobaczymy po sezonie jak sie zniszcza

tylko ze ja planuje na wiosne nowki 19 letnie kupic :>

Opublikowano

Jaszcze nie miałem autka na stalówkach :wink4: Jest tylko jedna zasada częste mycie alusów zimą jak dużo jeździsz to nawet co dziennie....

Opublikowano

Ja również wybrałbym alu

zresztą tak zrobiłem - tzn obecne 16 alu zostawiłem sobie na zimę a na lato kupię jakieś nowe 17 cali

Opublikowano
  • Autor

No własnie mam aktualnie 17', na zime myślkałem o 16' - nie większych.

Opublikowano
  • Autor

Wygląda na oferte do przemyślenia :tongue4:

Opublikowano

szkoda by mi bylo alu. specjalnie na zime kupowac a jak kubisz kiczowate to juz lepiej stalowki na to ladne ori kolpaczki i jest elegancko, u mnie w kololicy gosc tak robi i jest niezle jak na zime :)

Opublikowano
  • Autor

Da sie kupić i niekiczowate alu. A ta tylko zima zazwyczaj wygląda tak, że w październiku zakłąda sie zimowki, a dopiero w marcu często sciąga, wiec prawie 5 miesięcy wyjdzie.

Opublikowano

To ze sie da kupic to ja wiem :) wszystko kwestia keszu, 5 miesiecy spokojnie bedziesz smigal wiec moze i masz racje w sumie w b7 ladne alu by pasowalo , ale to juz twoj wybor

Opublikowano

kup jakieś ori używki najlepiej :wink4: wiem, że to jest ok, bo sam tak zrobiłem :decayed:

Opublikowano

Ja na zimę mam ORI 16'' a na lato inne 16''

Opublikowano

Jestem za alu i na zimę i na lato :good:. Sam używam ori-felg alu na oba sezony z tym że na każdy inne. :wink4:

Opublikowano

zostawiłem 17, kupiłem BS LM-25 ale 215.50 zamiast letnich 235.45.

Po sezonie zobaczę czy dobra to była decyzja :wink4:

Opublikowano
  • Autor

zostawiłem 17, kupiłem BS LM-25 ale 215.50 zamiast letnich 235.45.

235/45 szeroko... Ja mam 225/45 teraz i odnoszę czasem wrazenie, że lubią jak je koleiny na polskim asfalcie prowadzę jak po szynach

Opublikowano

bierz alu kolego!

ja mam obecnie fabryczne alu 16", właśnie kupiłem drugie ori alu 16" (nówki) które pójdą na lato, a dotychczasowe na zime.

Opublikowano

zostawiłem 17, kupiłem BS LM-25 ale 215.50 zamiast letnich 235.45.

235/45 szeroko... Ja mam 225/45 teraz i odnoszę czasem wrazenie, że lubią jak je koleiny na polskim asfalcie prowadzę jak po szynach

To jest niestety wada szerokich opon w zimie. Dlatego lepiej kupić coś cieńszego :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.